Porady

Czy warto wziąć samochód marki Jaguar w leasing?

20.12.2022

Wszystko zaczęło się oczywiście od marzenia. Pewien młodziutki wizjoner z Wielkiej Brytanii o imieniu Lyons 11 września 1922 roku zakłada firmę – Swallow Sidecar Company. Na początku marka zajęła się produkcją wózków, przyczepianych do motocykli. Spółka bardzo szybko rozrastała się i w 1927 roku zaczęły powstawać nadwozia. Biznes rozrastał się, a zapał Williama tylko rósł. Dlatego w 1931 roku stworzył on swój samochód, a w 1935 ukończono proces produkcji sportowego pojazdu o nazwie Jaguar. Firma po zakończeniu II wojny światowej przekształciła swoją nazwę na cześć właśnie tego modelu.

Samochody Jaguar, czyli klasa sama w sobie

Jaguara zna chyba każdy z nas. Jest to marzenie wielu mężczyzn – chłopcy przecież często już od najmłodszych lat kolekcjonują resoraki z jego podobizną. Poza tym wiele kobiet oddało mu swoje serce. Wszystko przez to, że marka Jaguar to klasa sama w sobie. Zachwyca ona nie tylko charakterystycznym, zapierającym dech w piersiach designem, ale też bogatym wnętrzem.

Samochód premium bowiem ma być doskonały w każdym calu, czyli od karoserii, przez tapicerkę aż do silnika. Jaguar właśnie taki jest i przekonało się o tym wiele osób. Niezależnie bowiem od miejsca na ziemi, kierowcy pragną zasmakować jego mocy. Jaguar XF? E-Pace? F-pace? Te skróty zna chyba każdy miłośnik motoryzacji. Teraz i ty możesz poznać, czym tak naprawdę jest luksus Jaguara, w korzystnych ofertach leasingu od ALPINA Leasing.

Jaguar – leasing konsumencki

Samochody Jaguar dostępne są w leasingu dla klientów indywidualnych. W Polsce taka forma finansowania jest coraz bardziej popularna, choć w Stanach Zjednoczonych już wiele lat temu zyskała ona swoich zwolenników.

Leasing konsumencki ma wiele zalet. Przede wszystkim umowa jest zawierana na uzgodniony okres. W tym czasie leasingobiorca ma obowiązek płacenia wcześniej ustalonych rat miesięcznych. Same formalności zostają bardzo uproszczone. Ponadto o leasingu nie jest informowane Biuro Informacji Kredytowej, co nie obciąża zdolności. Jest to bardzo ważne, jeśli będziesz starać się o kredyt lub pożyczkę w banku.

Ogromną zaletą jest także fakt, że wykup auta na koniec trwania umowy nie jest obligatoryjny, choć zakup takiego pojazdu będzie w tej sytuacji miał bardzo atrakcyjną cenę. Możesz też bez problemu z niego zrezygnować i wymienić na inne modele. Dotyczy to również auta Jaguar, które dostępne jest w ofercie ALPINA Leasing. Wszystko po to, by odpowiadać na indywidualne potrzeby naszych Klientów.

Jaguar – finansowanie dla firmy

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, skorzystaj z możliwości leasingu Jaguara na równie atrakcyjnych warunkach. Przede wszystkim samochód będzie bardzo szybko w Twoim posiadaniu – wszystko dlatego, że do podpisania umowy potrzebne Ci będzie tylko kilka niezbędnych dokumentów.

Na pewno potrzebujesz dowodu osobistego, zaświadczenia NIP, REGON oraz wpisu do ewidencji działalności gospodarczej lub umowy spółki i wypisu z KRS. Ponadto firma korzysta na leasingu w kwestii podatkowej. Na przykład raty miesięczne bądź opłata wstępna (inicjacyjna) może być podciągnięta do kosztów podatku dochodowego.

Leasing Jaguara dla młodej firmy

Wiele osób zastanawia się, czy leasing auta jest możliwy, kiedy spółka dopiero zaczyna swoją działalność. Otóż odpowiedź jest jedna – oczywiście, że tak. ALPINA Leasing w ciągu wielu lat swojej działalności, współpracowała z wieloma młodymi przedsiębiorcami. Zaufały nam tysiące nowych firm, ze względu na elastyczność i dokładność brokerów.

Podsumowując, leasing Jaguara jest dostępny już od pierwszego dnia założenia spółki, nawet jeśli jest ona jednoosobowa. Odróżnia to firmy leasingowe od kredytów. Banki mają specjalne wymagania co do obecności na rynku oraz historii podatkowej i kredytowej.

Auto Jaguar F-Pace od ALPINA Leasing

Model Jaguar F-Pace dostępny jest w ofercie ALPINA Leasing w wersji F-Pace 5.0 V8 P550 AWD SVR, 2022. Ten wyjątkowy SUV zachwyca swoim designem i mocnym charakterem. Ma on 550 koni mechanicznych, co daje mu ogromną moc do zaprezentowania na drodze.

Ergonomiczne wnętrze to prawdziwa gratka dla miłośników stylu. Metalowe nakładki na każdy z pedałów, skórzana bądź zamszowa tapicerka, podgrzewane tylne i przednie siedzenia oraz czerwone zaciski hamulców sprawiają, że opcja Jaguara w tak korzystnym leasingu to prawdziwa okazja i dobra inwestycja na lata.

Oferty, tworzone specjalnie dla Ciebie

Przede wszystkim umowa w ALPINA Leasing jest przygotowywana w taki sposób, aby odpowiadała na potrzeby Klientów. Dopasowujemy czas trwania umowy i modele aut tak, by zaspokoić wszystkie potrzeby kierowców.

W leasing weźmiesz zarówno auto nowe, jak i używane. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące oferty, skontaktuj się z nami za pomocą formularza dostępnego na stronie. Możesz również do nas zadzwonić, po wybraniu oddziału odpowiedniego dla Twojego miasta lub województwa. Profesjonalnie pomagamy i dzielimy się naszą fachową wiedzą.

FAQ:

1. Jaguar leasing konsumencki – dlaczego warto?

Jaguar to wyjątkowe auto, które klienci indywidualni mogą finansować na bardzo korzystnych warunkach. Oferty dostosowywane są do indywidualnej sytuacji każdego konsumenta, a nasi brokerzy zawsze jednostkowo układają plan spłaty rat oraz okres trwania umowy leasingu.

2. Dlaczego leasing auta Jaguar dla firm jest korzystny?

To nie tylko uproszczone procedury związane z formalnościami, ale i kwestie związane z podatkami. Niektóre koszty bowiem, takie jak rata miesięczna czy opłata inicjacyjna, można ująć jako koszty podatku dochodowego.

3. Jaki Jaguar jest dostępny w ramach oferty ALPINA Leasing?

Jaguar dostępny w naszym leasingu to model F-Pace. Jest to charakterny SUV z 550 końmi mechanicznymi. Takie parametry połączone z designerskim wnętrzem robią wrażenie na nawet tych najbardziej wymagających kierowcach. Jaguar to klasa sama w sobie, którą możesz poznać w korzystnej ofercie leasingu od ALPINA Leasing.