Leasing dla firm, jako jedna z podstawowych form finansowania inwestycji, to niezwykle ważny produkt finansowy. W ALPINA Leasing dbamy o to, by zapewniać jak najszerszą ofertę dla przedsiębiorców i rolników, którzy chcą unowocześnić i poszerzyć swoją działalność. Poznań to bardzo ważny punkt na naszej mapie usługowej i zauważamy wyraźny wzrost liczby Klientów prowadzących swoje biznesy w Wielkopolsce. Sprawdź nasze oferty leasingowe samochodów, urządzeń przemysłowych i pozostałych produktów, które usprawnią działanie Twojej firmy

ALPINA Leasing oddział Poznań

Telefon

501 505 909

E-mail

poznan@alpinaleasing.pl

Adres

Ziębicka 35
60-164 Poznań
Zapraszamy w godz. 8:30 - 17:00
Tomasz Taraba
Dyrektor
Natalia Samuel (Kledecka)
Starszy Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Nasza propozycja dla firm
z Poznania i okolic

Usługi leasingu, wraz ze wzrostem zainteresowania ze strony przedsiębiorców, zaczynają sięgać coraz dalej i stają się bardziej przystępne dla korzystających. Poniżej przedstawiamy najważniejsze punkty naszej oferty, które pozwolą sfinansować najważniejsze wydatki w przedsiębiorstwie.

Aby poznać szczegóły oraz indywidualne propozycje, zapraszamy do kontaktu z naszym poznańskim oddziałem.

Co możemy Tobie zaproponować?

Leasing samochodu -
Poznań

Wiemy, jak ważna jest mobilność w prowadzeniu działalności gospodarczej, dlatego zapewniamy profesjonalny leasing samochodowy, w ramach którego możesz sfinansować zarówno nowe modele, jak i auta używane.

Szeroka współpraca z licznymi dystrybutorami i dealerami pozwala nam zaproponować bardzo korzystną ofertę dla Twojej firmy. W grę wchodzą również samochody dostawcze i ciężarowe, które uzupełnią flotę lub umożliwią jej modernizację. Transport ciężki, który może być finansowany przy pomocy leasingu, to również ciągniki siodłowe, naczepy oraz specjalistyczne pojazdy niezbędne w niektórych branżach.

Skontaktuj się

Finansowanie pozostałych pojazdów

Samochody różnego rodzaju i ciężki sprzęt to tylko część pojazdów, które wykorzystywane są w warunkach firmowych.

Nasza oferta obejmuje także inne środki transportu, które mogą okazać się przydatne w różnych sytuacjach. Jeżeli zachodzi taka potrzeba, możesz bez najmniejszych problemów zapewnić sobie profesjonalny leasing motocykla lub quada, które w zależności od rodzaju i sytuacji firmy, mogą być finansowane także z wykorzystaniem procedury uproszczonej. Znacznie przyspiesza ona wydanie decyzji i pozwala uniknąć niepotrzebnych formalności.

Maszyny i urządzenia

Zapewniamy kompleksowe wsparcie dla podmiotów
z różnych branż i sektorów gospodarki. Obok oferty leasingu samochodów dostarczamy rozwiązania pozwalające sfinansować zakup maszyn różnego rodzaju
i przeznaczenia. Może to być sprzęt rolniczy lub leśny, ale także maszyny budowlane oraz drogowe. Mamy także propozycje przygotowane z myślą o firmach produkcyjnych i przemysłowych. W ramach takich usług dostarczamy leasing urządzeń i pozostałych elementów technicznego wyposażenia zakładu.

Pozwala to na dokonanie znaczących inwestycji stosunkowo niskim kosztem.

Wyposażenie biur i placówek firmowych

Ciężkie, drogie maszyny i skomplikowane urządzenia to oczywiście tylko niektóre niezbędne elementy, będące chętnie finansowane przy pomocy leasingu. W praktycznie każdej firmie konieczne jest nowoczesne wyposażenie przestrzeni biurowej (i nie tylko).

Z tego powodu nasza oferta leasingowa obejmuje również sprzęt multimedialny, komputery, drukarki, monitory, głośniki i wiele, wiele więcej. Dochodzą do tego meble biurowe, ale także elementy wyposażenia sklepów i pozostałych punktów handlowych.

Najtańszy leasing samochodowy
w ramach usługi All Inclusive

Jeżeli poszukujesz możliwości uproszczenia i ujednolicenia opłat za leasingowane auto koniecznie sprawdź ofertę leasingu All Inclusive.

W ogólnym ujęciu polega ona na uwzględnieniu w ramach comiesięcznych rat, oprócz wartości pojazdu, również kosztów eksploatacyjnych – związanych z przeglądami, naprawami w autoryzowanych serwisach oraz pozostałymi pracami serwisowymi.
Dzięki połączeniu ofert możesz liczyć na stosunkowo niską ratę całkowitą, a więc oprócz wygody związanej z ujednoliceniem płatności, w grę wchodzą spore oszczędności.

Masz pytanie? Zamów kontakt

Zawodowo zajmuję się jakością obsługi klienta i mam wysokie oczekiwania. Współpraca z Panem Tomaszem Taraba w pełni je zaspokaja - pełen profesjonalizm, życzliwość w kontaktach, szybkość w działaniu. Jestem bardzo zadowolony. W moim przypadku zakup musiał zostać dokonany w bardzo krótkim czasie - Pan Tomasz wszystko szybko i profesjonalnie załatwił, nawet wcześniej niż był deadline. Do tego zawsze pod telefonem, zawsze w kontakcie i zawsze chętnie odpowiadał na każde pytanie. Zdecydowanie polecam.

Rafał Błachowski Błachowski i Partnerzy - Centrum Szkoleń i Doradztwa Biznesowego, Poznań, NIP: 7821998523

Jako start-up nie było nam łatwo uzyskać finansowanie na sprzęt fitness. Jednak profesjonalizm i zaangażowanie Pana Tomasza Taraby umożliwiły wyposażenie Klubu w nowy sprzęt. Polecamy z pełną odpowiedzialnością!

2B ACTIVE FITNESS SP. Z O.O., Swarzędz, NIP: 7773254723

Pan Tomasz Taraba załatwił sprawę leasingu IT w 3 dni, gdzie inna firma zajmowała się tematem prawie 3 tygodnie. Słowa uznania za szybkie działanie, ale również, a może przede wszystkim, za stałą obsługę po podpisaniu umowy, ponieważ nie sztuka podpisać i zapomnieć, bo taki klient raczej już nie wróci...

W&M GROUP SP. Z O.O., Poznań, NIP: 7822605075

Bardzo duże zaangażowanie oraz profesjonalizm Pana Tomasza Taraba pozwoliły na sprawne i szybkie zrealizowanie finansowania samochodu dla naszej firmy. W ciągu zaledwie kilku dni zostały dopięte na ostatni guzik wszelkie formalności finansowe łącznie z rejestracją pojazdu. Świetny kontakt i doskonała obsługa klienta wraz z doradztwem w zakresie leasingu to główne atuty Pana Tomasza, którego polecam wszystkim przedsiębiorcom ceniącym sobie czas oraz zaangażowanie biznesowe. Bardzo dziękujemy za pomoc oraz wsparcie!

PHU Solchem Jakub Buśkiewicz, Solec Kujawski, NIP: 5542871840

Postanowiliśmy powiększyć nasz park maszynowy o wielkoformatowy, fotograficzny ploter drukujący. Zwracając się z zapytaniem o możliwość leasingu do Pana Tomasza Taraba, już na drugi dzień otrzymaliśmy pozytywną opinię. Zaraz później zostały przygotowane dokumenty i przesłane pieniądze do firmy sprzedającej ploter. Niestety firma sprzedająca sprzęt nie dotrzymała wcześniej ustalonych terminów dostawy. Z kilkunastu dni, zrobił się cały miesiąc. Gdyby nie interwencja Pana Tomasza, zapewne czekalibyśmy do dziś... Reasumując poza załatwieniem wszystkich formalności, przez ten cały okres otrzymaliśmy bardzo duże wsparcie. Serdecznie wszystkim polecam "ponad-profesjonalne" podejście do klienta. Mam też nadzieję, że w najbliższej przyszłości, ponownie będziemy mogli skorzystać z usług Pana Tomasza.

SPB87 Marta Laszczak, Wilkowice, NIP: 5532334081

Chciałbym szczerze polecić Pana Tomasza Taraba, który profesjonalnie oraz bez nacisku pomógł mi przy wyborze leasingu dla mojej firmy. Doradził mi z wyborem odpowiedniego samochodu oraz zaproponował wybrane modele, a dzięki swojej uprzejmości pomógł mi szybko załatwić wszystkie formalności oraz poświecić swój prywatny czas na dostarczenie mi dokumentów na czas. Po podpisaniu umowy jestem w ciągłym kontakcie z Panem Tomaszem. Kierując wszelkie pytania do Pana Tomasza zawsze otrzymuję szybką pomoc. Warto podjąć współpracę! 

Michał Paluta PRO EVENT SPORT, Strzelce Krajeńskie, NIP: 2810085928 

Pan Tomasz Taraba to człowiek godny polecenia. Nie tylko załatwił sprawy, które konkurencja uważała za nie do przeskoczenia, ale też zaproponował rozwiązanie, które jest bardzo pomocne w branży sezonowej. Dziękuję za pomoc.

Marcin Guszczak Stratton Service Group, Kórnik, NIP: 7861651145

Z usług oferowanych przez „ALPINA Leasing” skorzystaliśmy, kiedy staliśmy przed koniecznością wyboru odpowiedniego dla Nas leasingu. Dziś, z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że pomoc w doborze właściwego leasingu dla Naszej firmy zaoszczędziła Nasz tak czas, jak i pieniądze. Firma „ALPINA Leasing” reprezentowana przez Pana Tomasza Tarabę, wykonała wszystkie powierzone jej zadania z największą starannością oraz dokładnością – można śmiało rzec na najwyższym poziomie. Profesjonalne podejście w oferowanych rozwiązaniach, a także elastyczność w dostosowaniu swojej wizji do Naszych oczekiwań sprawiła, że efekt końcowy był świetny.

CHEELOO J.TURCZYN I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA, Dębica, NIP: 8722342033

Od początku współpracy Pan Tomasz Taraba przejawiał ogromne zaangażowanie w wyszukaniu optymalnej dla mojej działalności oferty leasingu, oferta ta okazała się korzystniejsza od propozycji uzyskanych przeze mnie we własnym zakresie. Ogromnym plusem jest dla mnie także wsparcie już w trakcie trwania umowy leasingu, w szczególności w zakresie corocznej pomocy przy wyszukaniu najkorzystniejszej oferty ubezpieczenia na kolejny rok. Szczerze polecam.

Kamil Szymczewski - Kancelaria Radcy Prawnego, Poznań, NIP: 9721041761

Chciałbym bardzo podziękować Panu Tomaszowi Taraba, który bardzo kompleksowo i sprawnie pokierował sprawą mojego leasingu na auto firmowe. Kontakt z firmą Alpina Leasing i Panem Tomkiem będę polecał osobiście moim znajomym.

STAGNUM - PIOTR FRĄCKOWIAK, Baranowo, NIP: 7772679797

INFMEDIC - Ireneusz Dolota rekomenduje firmę ALPINA Leasing z siedzibą w Poznaniu (60-164), Ziębicka 35 jako godnego polecenia partnera biznesowego. Współpraca rozpoczęła się 01.06.2015 i trwa w chwili obecnej, ponieważ jest bardzo owocna. Zakres współpracy dotyczy: - leasing. Polecam firmę ALPINA Leasing, a w szczególności Pana Tomasza Tarabę dał się poznać jako rzetelny, wiarygodny i solidny partner. Z pełnym przekonaniem rekomenduję usługi ALPINA Leasing jako firmy spełniającej najwyższe standardy jakości w zakresie świadczonych usług. Serdeczne dzięki za współpracę, skorzystałem ponownie i na 100% jeszcze w przyszłości.

INFMEDIC - Ireneusz Dolota, Leszno, NIP: 5222155183

Pan Tomasz Taraba - dyrektor z poznańskiego oddziału Alpina Leasing cieszy się bardzo dobrą opinią wśród doradców wielu marek samochodowych. Zachęceni dobrymi opiniami skontaktowaliśmy się z Panem Tomaszem. Możemy wyłącznie potwierdzić to, co mówią inni jego klienci. Spośród doradców leasingowych, z którymi byliśmy w kontakcie, Pan Tomasz wyróżniał się najszybszą reakcją oraz najlepszą ofertą.

ELEONORA BAVYKINA ELEONORIK, Poznań, NIP: 7831691105

Leasing na start

Założyłeś nową firmę? Doskonale! Chętnie pomożemy sfinansować Twoje inwestycje i wypłynąć na szerokie biznesowe wody.

Masz pytanie? Zamów kontakt

Możesz mieć pewność, że zaproponujemy Tobie atrakcyjny pakiet ofert, dopasowany do konkretnych potrzeb i wymagań. Nie ważne czy prowadzisz swoją działalność w Poznaniu, pozostałej części Wielkopolski, czy w innych regionach – zgłoś się do nas, a otrzymasz profesjonalną pomoc. Oferujemy opłatę początkową, która dostosowana jest do sytuacji danego przedsiębiorstwa, a do tego szybką decyzję i elastyczne warunki spłaty.

Google stars

ALPINA Leasing Poznań –
Dlaczego my?

Nie spoczywamy na laurach i
stale poszerzamy naszą ofertę.

Dzięki temu możemy zaproponować bardzo szeroki wachlarz usług dostosowany do firm różnej wielkości (także jednoosobowych działalności gospodarczych) oraz prowadzących interesy w przeróżnych branżach.

Jesteśmy elastyczni w
podejściu do naszych Klientów.

Oferujemy atrakcyjne warunki umowy, ale przede wszystkim staramy się być otwarci na rozmowę i negocjacje. W przypadku braku możliwości spłaty czy pojawienia się chęci wycofania z umowy oferujemy cesję na dogodnych warunkach.

Działamy w wielu miastach
w Polsce.

ALPINA Leasing Poznań to tylko jeden z oddziałów, w którym możesz załatwić formalności. Oczywiście całą sprawę możemy rozwiązać również na odległość, warunki ustalając telefonicznie lub mailowo.

Wybierz najlepszy
leasing

Sprawdź pełną ofertę w dedykowanej zakładce na naszej stronie internetowej. Znajdziesz tam szczegółowy opis wszystkich form i rodzajów finansowania, które zapewniamy naszym Klientom biznesowym, ale także osobom nieprowadzącym działalności gospodarczej. Wybierz najlepsze oferty leasingowe i ciesz się nowoczesnym wyposażeniem.

Jesteś z Poznania i okolic? Zapraszamy do naszego biura, znajdującego się przy ul. Ziębickiej 35. Możesz również do nas zadzwonić, napisać maila lub wysłać wiadomość za pomocą formularza kontaktowego. Jeżeli nie wiesz, jaka forma finansowania jest dla Ciebie, nie martw się – nasi specjaliści pomogą Ci w wyborze najkorzystniejszej opcji. Z nami zapewnisz sobie najlepszy leasing aut, maszyn, a także pozostałych urządzeń i elementów wyposażenia.