Zawodowo zajmuję się jakością obsługi klienta i mam wysokie oczekiwania. Współpraca z Panem Tomaszem Taraba w pełni je zaspokaja - pełen profesjonalizm, życzliwość w kontaktach, szybkość w działaniu. Jestem bardzo zadowolony. W moim przypadku zakup musiał zostać dokonany w bardzo krótkim czasie - Pan Tomasz wszystko szybko i profesjonalnie załatwił, nawet wcześniej niż był deadline. Do tego zawsze pod telefonem, zawsze w kontakcie i zawsze chętnie odpowiadał na każde pytanie. Zdecydowanie polecam.

Rafał Błachowski Błachowski i Partnerzy - Centrum Szkoleń i Doradztwa Biznesowego, Poznań, NIP: 7821998523

Jako start-up nie było nam łatwo uzyskać finansowanie na sprzęt fitness. Jednak profesjonalizm i zaangażowanie Pana Tomasza Taraby umożliwiły wyposażenie Klubu w nowy sprzęt. Polecamy z pełną odpowiedzialnością!

2B ACTIVE FITNESS SP. Z O.O., Swarzędz, NIP: 7773254723

Pan Tomasz Taraba załatwił sprawę leasingu IT w 3 dni, gdzie inna firma zajmowała się tematem prawie 3 tygodnie. Słowa uznania za szybkie działanie, ale również, a może przede wszystkim, za stałą obsługę po podpisaniu umowy, ponieważ nie sztuka podpisać i zapomnieć, bo taki klient raczej już nie wróci...

W&M GROUP SP. Z O.O., Poznań, NIP: 7822605075

Bardzo duże zaangażowanie oraz profesjonalizm Pana Tomasza Taraba pozwoliły na sprawne i szybkie zrealizowanie finansowania samochodu dla naszej firmy. W ciągu zaledwie kilku dni zostały dopięte na ostatni guzik wszelkie formalności finansowe łącznie z rejestracją pojazdu. Świetny kontakt i doskonała obsługa klienta wraz z doradztwem w zakresie leasingu to główne atuty Pana Tomasza, którego polecam wszystkim przedsiębiorcom ceniącym sobie czas oraz zaangażowanie biznesowe. Bardzo dziękujemy za pomoc oraz wsparcie!

PHU Solchem Jakub Buśkiewicz, Solec Kujawski, NIP: 5542871840

Postanowiliśmy powiększyć nasz park maszynowy o wielkoformatowy, fotograficzny ploter drukujący. Zwracając się z zapytaniem o możliwość leasingu do Pana Tomasza Taraba, już na drugi dzień otrzymaliśmy pozytywną opinię. Zaraz później zostały przygotowane dokumenty i przesłane pieniądze do firmy sprzedającej ploter. Niestety firma sprzedająca sprzęt nie dotrzymała wcześniej ustalonych terminów dostawy. Z kilkunastu dni, zrobił się cały miesiąc. Gdyby nie interwencja Pana Tomasza, zapewne czekalibyśmy do dziś... Reasumując poza załatwieniem wszystkich formalności, przez ten cały okres otrzymaliśmy bardzo duże wsparcie. Serdecznie wszystkim polecam "ponad-profesjonalne" podejście do klienta. Mam też nadzieję, że w najbliższej przyszłości, ponownie będziemy mogli skorzystać z usług Pana Tomasza.

SPB87 Marta Laszczak, Wilkowice, NIP: 5532334081

Chciałbym szczerze polecić Pana Tomasza Taraba, który profesjonalnie oraz bez nacisku pomógł mi przy wyborze leasingu dla mojej firmy. Doradził mi z wyborem odpowiedniego samochodu oraz zaproponował wybrane modele, a dzięki swojej uprzejmości pomógł mi szybko załatwić wszystkie formalności oraz poświecić swój prywatny czas na dostarczenie mi dokumentów na czas. Po podpisaniu umowy jestem w ciągłym kontakcie z Panem Tomaszem. Kierując wszelkie pytania do Pana Tomasza zawsze otrzymuję szybką pomoc. Warto podjąć współpracę! 

Michał Paluta PRO EVENT SPORT, Strzelce Krajeńskie, NIP: 2810085928 

Pan Tomasz Taraba to człowiek godny polecenia. Nie tylko załatwił sprawy, które konkurencja uważała za nie do przeskoczenia, ale też zaproponował rozwiązanie, które jest bardzo pomocne w branży sezonowej. Dziękuję za pomoc.

Marcin Guszczak Stratton Service Group, Kórnik, NIP: 7861651145

Z usług oferowanych przez „ALPINA Leasing” skorzystaliśmy, kiedy staliśmy przed koniecznością wyboru odpowiedniego dla Nas leasingu. Dziś, z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że pomoc w doborze właściwego leasingu dla Naszej firmy zaoszczędziła Nasz tak czas, jak i pieniądze. Firma „ALPINA Leasing” reprezentowana przez Pana Tomasza Tarabę, wykonała wszystkie powierzone jej zadania z największą starannością oraz dokładnością – można śmiało rzec na najwyższym poziomie. Profesjonalne podejście w oferowanych rozwiązaniach, a także elastyczność w dostosowaniu swojej wizji do Naszych oczekiwań sprawiła, że efekt końcowy był świetny.

CHEELOO J.TURCZYN I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA, Dębica, NIP: 8722342033

Od początku współpracy Pan Tomasz Taraba przejawiał ogromne zaangażowanie w wyszukaniu optymalnej dla mojej działalności oferty leasingu, oferta ta okazała się korzystniejsza od propozycji uzyskanych przeze mnie we własnym zakresie. Ogromnym plusem jest dla mnie także wsparcie już w trakcie trwania umowy leasingu, w szczególności w zakresie corocznej pomocy przy wyszukaniu najkorzystniejszej oferty ubezpieczenia na kolejny rok. Szczerze polecam.

Kamil Szymczewski - Kancelaria Radcy Prawnego, Poznań, NIP: 9721041761

Chciałbym bardzo podziękować Panu Tomaszowi Taraba, który bardzo kompleksowo i sprawnie pokierował sprawą mojego leasingu na auto firmowe. Kontakt z firmą Alpina Leasing i Panem Tomkiem będę polecał osobiście moim znajomym.

STAGNUM - PIOTR FRĄCKOWIAK, Baranowo, NIP: 7772679797

INFMEDIC - Ireneusz Dolota rekomenduje firmę ALPINA Leasing z siedzibą w Poznaniu (60-164), Ziębicka 35 jako godnego polecenia partnera biznesowego. Współpraca rozpoczęła się 01.06.2015 i trwa w chwili obecnej, ponieważ jest bardzo owocna. Zakres współpracy dotyczy: - leasing. Polecam firmę ALPINA Leasing, a w szczególności Pana Tomasza Tarabę dał się poznać jako rzetelny, wiarygodny i solidny partner. Z pełnym przekonaniem rekomenduję usługi ALPINA Leasing jako firmy spełniającej najwyższe standardy jakości w zakresie świadczonych usług. Serdeczne dzięki za współpracę, skorzystałem ponownie i na 100% jeszcze w przyszłości.

INFMEDIC - Ireneusz Dolota, Leszno, NIP: 5222155183

Pan Tomasz Taraba - dyrektor z poznańskiego oddziału Alpina Leasing cieszy się bardzo dobrą opinią wśród doradców wielu marek samochodowych. Zachęceni dobrymi opiniami skontaktowaliśmy się z Panem Tomaszem. Możemy wyłącznie potwierdzić to, co mówią inni jego klienci. Spośród doradców leasingowych, z którymi byliśmy w kontakcie, Pan Tomasz wyróżniał się najszybszą reakcją oraz najlepszą ofertą.

ELEONORA BAVYKINA ELEONORIK, Poznań, NIP: 7831691105