ALPINA Leasing zrzesza specjalistów w zakresie sprzedaży finansowania m.in. samochodów, jednostek pływających czy sprzętu i maszyn rolniczych, budowlanych, medycznych. Dbamy o to, by zaproponować jak najszerszy zakres usług dla klientów indywidualnych, a także przedsiębiorców czy rolników, którym zależy na tym, by rozwijać swoją działalność. Oferujemy pomoc w dopasowaniu najlepszego produktu finansowego, a także bezpłatną opiekę przez cały okres trwania umowy.

Leasing, pożyczka, kredyt – auto leasing Bydgoszcz

Wśród najpopularniejszych form finansowania środków trwałych należy wymienić:

 1. leasing – konsumencki i dla firm. Można podzielić go dodatkowo na finansowy i operacyjny;
 2. pożyczkę – pozwala szybko i łatwo sfinansować zakup samochodu lub maszyn;
 3. kredyt – gotówkowy lub samochodowy; wiąże się z określoną liczbą formalności, ale daje możliwość rozłożenia kosztów w czasie.

Jakie zalety ma leasing dla firm?

Wśród podstawowych zalet leasingu warto wyszczególnić to, że można:

 • korzystać z samochodu, maszyn lub sprzętu, płacąc co miesiąc ratę w ustalonej wysokości,
 • zyskać potrzebny środek trwały bez konieczności jednorazowego angażowania dużych środków,
 • wliczyć w koszty uzyskania przychodu nawet całą ratę leasingową, a także VAT, koszty eksploatacyjne czy serwisowe,
 • wykupić produkt po zakończeniu umowy lub oddać go leasingodawcy.

Oferujemy leasing samochodu ciężarowego, jak również samochodów osobowych, motocykli, quadów, maszyn i sprzętu różnego rodzaju. Dzięki temu niezależnie od tego, czego Państwo potrzebują, prawdopodobnie znajdą to właśnie w ALPINA Leasing.

Leasing samochodu – Bydgoszcz

Ponieważ mamy podpisane umowy z zaufanymi instytucjami finansowymi, możemy porównywać ze sobą różne oferty o określonych parametrach, a następnie przedstawić Państwu tę najkorzystniejszą. Daje nam to także możliwość negocjowania indywidualnych warunków umów.

Do dyspozycji są nasi doradcy, którzy pomogą:

 • dobrać rodzaj finansowania w taki sposób, by maksymalnie wykorzystać jego potencjał w kontekście indywidualnych profitów czy korzyści podatkowych;
 • dopasować rodzaj sprzętu czy pojazdu do określonych wymagań;
 • wybrać dodatkowe ubezpieczenia i wliczyć je w raty w taki sposób, by koszty nie były obciążające.

Leasing Bydgoszcz – samochody nowe i używane

Oferujemy leasing aut używanych i nowych, co pozwala każdemu odszukać odpowiedni samochód wraz z finansowaniem. W ALPINA Leasing umożliwiamy:

 1. opłatę wstępną 0% lub otrzymanie kredytu czy pożyczki bez wkładu własnego;
 2. podpisanie umowy dla firm od pierwszego dnia działalności;
 3. okres finansowania leasingu do 84 miesięcy, a kredytu/pożyczki do 120 miesięcy;
 4. sfinansowanie samochodu używanego bez limitu wieku dla leasingu oraz maksymalnie 18-letniego w przypadku wyboru kredytu lub pożyczki.

Wysokość miesięcznych rat jest wyliczana na podstawie ceny pojazdu lub sprzętu, wysokości wpłaty własnej, wykupu i produktów dodatkowych. Zadbaliśmy o to, by możliwe było wliczenie w raty kosztów ubezpieczenia, co sprawia, że te stają się niemal nieodczuwalne.

Proponujemy także leasing ALL INCLUSIVE, w ramach którego można liczyć na korzyści takie jak: niska rata, dodatkowe rabaty flotowe, samochód zastępczy i pełna likwidacja szkód czy Assistance 24h przez 7 dni w tygodniu.

ALPINA Leasing dla przedsiębiorców i rolników

Dla rolników przewidzieliśmy leasing maszyn rolniczych, w którego ramach można liczyć na 5% wpłatę własną i okres finansowania do 60 miesięcy. Z kolei przedsiębiorcy chętnie korzystają z opcji, jaką jest leasing maszyn budowlanych, również tych sprowadzanych. Raty można rozłożyć w sposób równy, ale możliwy jest także wybór rat sezonowych czy degresywnych. W ramach umów dla rolników i przedsiębiorców dbamy o to, by warunki były elastyczne i dopasowane do specyfiki konkretnej branży.

Zachęcamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub poprzez formularz dostępny na stronie. Przyjmujemy Państwa również w oddziale stacjonarnym w Bydgoszczy przy ulicy Ks. J. Schulza 7 w godzinach od 8.00 do 18.00.

Motocykl typu CROSS jak się okazuję to ogromne wyzwanie dla firm leasingowych. Panie z Alpina Leasing w Bydgoszczy przez swoje zaangażowanie, przyspieszyły całą procedurę oraz zawalczyły o korzystniejsze warunki. Gorąco polecam firmę Alpina Leasing! I równie mocno dziękuję Paniom za pomoc!

MOTOFREE S.C., Koronowo, NIP: 5542914064

Moja firma zabiegała o pozyskanie sprzętu do pomiaru czasu Holenderskiej firmy MYLAPS. Zdecydowaliśmy się na leasing, co w konsekwencji pod względem formalnym było trudnym wyzwaniem. Zwróciłem się do firmy ALPINA Leasing, a osobą prowadzącą była Pani Natalia Kobierska. Realizacja zamówienia w połączeniu z profesjonalnym podejściem godne polecenia. Dziękuję!!!

HERKULES Sp. z o.o., Koszalin, NIP: 6692523621

Współpracuję z zespołem Alpina leasing w Bydgoszczy od ponad roku. Nieustająco jestem pod wrażeniem ich profesjonalizmu i oddania Klientowi. Zawsze o każdej porze są do dyspozycji. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych, na cuda trzeba poczekać jeden dzień... Polecam

Monika Krenska MKLex, Bydgoszcz, NIP: 5541600352

Szczerze polecam współpracę z Panem Waldemarem Szeflerem. Pomógł mi dobrać bardzo elastyczne rozwiązanie dla mojej firmy. Cała transakcja odbyła się bardzo szybko i profesjonalnie.

TORTOLAND Pracownia Tortów Artystycznych JUDYTA OSTAPCZUK, Bydgoszcz, NIP: 8942761950

Polecam firmę Alpina Leasing z Bydgoszczy. Profesjonalna obsługa i szybkie działanie. Można liczyć na wsparcie i zaangażowanie również w trakcie funkcjonowania umowy.

GASTRONOMIA EWA HARASIMOWICZ, Darłowo, NIP: 6691847037