Motocykl typu CROSS jak się okazuję to ogromne wyzwanie dla firm leasingowych. Panie z Alpina Leasing w Bydgoszczy przez swoje zaangażowanie, przyspieszyły całą procedurę oraz zawalczyły o korzystniejsze warunki. Gorąco polecam firmę Alpina Leasing! I równie mocno dziękuję Paniom za pomoc!

MOTOFREE S.C., Koronowo, NIP: 5542914064

Moja firma zabiegała o pozyskanie sprzętu do pomiaru czasu Holenderskiej firmy MYLAPS. Zdecydowaliśmy się na leasing, co w konsekwencji pod względem formalnym było trudnym wyzwaniem. Zwróciłem się do firmy ALPINA Leasing, a osobą prowadzącą była Pani Natalia Kobierska. Realizacja zamówienia w połączeniu z profesjonalnym podejściem godne polecenia. Dziękuję!!!

HERKULES Sp. z o.o., Koszalin, NIP: 6692523621

Współpracuję z zespołem Alpina leasing w Bydgoszczy od ponad roku. Nieustająco jestem pod wrażeniem ich profesjonalizmu i oddania Klientowi. Zawsze o każdej porze są do dyspozycji. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych, na cuda trzeba poczekać jeden dzień... Polecam

Monika Krenska MKLex, Bydgoszcz, NIP: 5541600352

Szczerze polecam współpracę z Panem Waldemarem Szeflerem. Pomógł mi dobrać bardzo elastyczne rozwiązanie dla mojej firmy. Cała transakcja odbyła się bardzo szybko i profesjonalnie.

TORTOLAND Pracownia Tortów Artystycznych JUDYTA OSTAPCZUK, Bydgoszcz, NIP: 8942761950

Polecam firmę Alpina Leasing z Bydgoszczy. Profesjonalna obsługa i szybkie działanie. Można liczyć na wsparcie i zaangażowanie również w trakcie funkcjonowania umowy.

GASTRONOMIA EWA HARASIMOWICZ, Darłowo, NIP: 6691847037