Dokonując zakupu samochodu skorzystałem z oferty zaproponowanej mi przez Pana Adama Bejda. Już podczas pierwszej rozmowy pozytywnie zaskoczyło mnie podejście Pana Adama do klienta. Był życzliwy, pozytywnie nastawiony i z troską podchodził do klienta. Od pierwszego telefonu do zakończenia zakupu samochodu miałem poczucie, że mam do czynienia z profesjonalistą. Wiedza, umiejętności, rozpoznawania potrzeb klienta, budowania relacji z klientem i zwykła ludzka troska Pana Adama o drugą osobę daleko wykraczają poza biznesowe rozumienie pojęcia – profesjonalna obsługa klienta. Od ponad 10 lat szkolę przedstawicieli handlowych. Z taką postawą wobec klienta i umiejętnościami, jakie posiada Pan Adam spotykam się na szkoleniach bardzo rzadko. Polecam Pana Adama, jako osobę, która zapewnia najwyższy i wyjątkowy komfort obsługi klienta.

AMBIGRAM Rafał Balicki NIP 6221020613, Trener biznesu, coach, mediator, psycholog

Podczas zakup maszyn rolniczych zawsze miałem problem z załatwieniem finansowania – formalności, dokumenty itd. Odkąd współpracuję z Panem Adamem Bejda z Białegostoku nie ma z tym najmniejszych problemów, bardzo dobra oferta, szybko i bezproblemowo załatwiane są wszystkie formalności, nie muszę się niczym martwić. Do tego zawsze mam pełną obsługę już po podpisaniu umowy. Teraz zawsze współpracuje tylko z P. Adamem i wszystkim gorąco polecam.

Indywidualne Gospodarstwo Rolne NIP: 8481549814, Gmina Prostki

Właśnie szukałam takiego doradcy jak Pan Adam Bejda. Zawsze znajduje optymalne rozwiązanie leasingowe. Nigdy nie ma większych problemów, umowy leasingowe przygotowane profesjonalnie i na czas tak więc gorąco polecam.

Silchem Beata Żebrowska Spółka Komandytowa, NIP: 7182132218

Otworzyłem działalność gospodarczą i potrzebowałem leasingu na ciągnik siodłowy i naczepę dla zupełnie nowej firmy. Oczywiście miałem problemy dopóki tematu nie podjął się Pan Adam Bejda – to fantastyczny człowiek, wszystko zrobił jak należy, szybko sprawnie bez żadnych większych kłopotów.

EWMA-TRANS Lesław Malko, Białystok, NIP: 9660181165

Z Panem Adamem Bejda współpracuje się bardzo dobrze. Bardzo dobra oferta, w zasadzie z mojej strony nie musiałem się w ogóle angażować, formalności bardzo sprawnie. Wziąłem 2 auta i kolejne tylko z tym doradcą. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

TK INVEST Suwałki NIP: 8441240105

Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę Alpina Leasing  jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w zakresie usług leasingowych. Od momentu nawiązania współpracy zlecenia były realizowane sprawnie z pełną odpowiedzialnością. Standardy obowiązujące w firmie w pełni spełniają nasze oczekiwania. 100% gwarancji, najlepsze oferty, szybki kontakt i najważniejsze bardzo dobra obsługa w czasie trwania umowy leasingowej!

Medyk Spółka Jawna, Białystok NIP: 5422774608