Bardzo dobry kontakt, najlepsza oferta wybrana z kilku przedstawionych propozycji, pomoc w trakcie całego procesu przygotowania i profesjonalna opieka w trakcie trwania umowy. Polecam.

MARATON S.C., Gniezno, NIP: 7482410541

Szczerze polecam ALPINA Leasing jako Partnera godnego zaufania. Pan Tomasz Taraba załatwia wszystkie formalności związane z uzyskaniem leasingu. Działa bardzo szybko i sprawnie. Zawsze jest do dyspozycji. Przy kolejnym leasingu już wiem gdzie mam szukać wsparcia

KATARZYNA MATERNA-BŁASZCZYK MEANDRA WORKS, Poznań, NIP: 7792170370

Jeśli chcesz zrealizować biznesowe marzenia pracuj mądrze i współpracuj z ALPINA Leasing. Mamy przyjemność współpracować już kilka lat i śmiało możemy powiedzieć, że porady, wsparcie oraz skuteczne realizowanie celów to mocne strony firmy ALPINA Leasing. Bardzo cenimy sobie w naszych kontaktach przyjazne, elastyczne podejście do klienta przy zachowaniu pełnego profesjonalizmu.

LIBERTI ŁUKASZ SAWICKI, Koszalin, NIP: 6692386986

Zdecydowanie polecam usługi Pana Tomasza Taraba z ALPINA Leasing w Poznaniu. Podkreślam dyspozycyjność, szybkość działania i elastyczność w doborze optymalnego sposobu finansowania.

GLOBAL STONE ADAM LISIEWICZ, Poznań, NIP: 7772552105

Pan Tomasz Taraba kolejny już raz wspomógł mnie przy wyborze optymalnego leasingodawcy, wszelkie kwestie wyjaśniane były na bieżąco, także w sprawach związanych z ubezpieczeniem komunikacyjnym czy ubezpieczeniem GAP. Istotne jest także to, że Pan Tomasz zapewnia swoje wsparcie także w czasie trwania umowy leasingu, zawsze będąc gotowym do odpowiedzi na wszelkie pytania. Szczerze polecam współpracę.

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO - KAMIL SZYMCZEWSKI RADCA PRAWNY, Poznań, NIP: 9721041761

Bez wahania polecam usługi Pana Tomka z ALPINA Leasing każdemu, kto szuka sprawnej i profesjonalnej pomocy przy załatwianiu leasingu. Na pewno tu wrócę następnym razem.

SMARTBIZ IRENEUSZ PESTA, Gdańsk, NIP: 6692321952

To nie pierwsza transakcja z Panem Tomaszem Taraba z ALPINA Leasing i w każdym przypadku usługa wykonywana jest sprawnie, uczciwie i z pełnym zaangażowaniem. Z całą pewnością fachowość oraz wszechstronna wiedza i wsparcie merytoryczne z zakresu leasingu Pana Tomka utwierdziło mnie w przekonaniu, iż współpraca z ALPINA Leasing to był mój najlepszy wybór. Polecam.

SZYMON MYDLARZ GAMBIT, Śrem, NIP: 7851590732

Pan Tomasz Taraba z ALPINA Leasing bez wątpienia spełnił moje oczekiwania, przedstawił mi bardzo korzystną ofertę i wszystkie formalności zostały sprawnie i szybko załatwione, kontakt bezproblemowy, wszystkie moje wątpliwości rozwiązywał natychmiastowo, jak najbardziej polecam Pana Tomasza.

PAGMAR Firma Handlowa Józef Krokowski, Ciążeń, NIP: 6671307102

Pan Tomasz Taraba i jego zespół to profesjonaliści w swojej dziedzinie: szybko, skutecznie, a sama oferta bardzo korzystna. Doświadczony sprzedawca pojazdu sam stwierdził iż "pierwszy raz spotkał się z takim szybkim tempem załatwiania formalności, dbaniem o detale i kontaktem". Ja dodam ze swojej strony iż "nie dał sprzedającemu chwili wytchnienia". I jeszcze na "deser" super kontakt "po sprzedażowy", zawsze można liczyć na pomoc i jest z kim skonsultować swoje dalsze plany.

D C 2 Łukasz Fiłyk, Pogorzela, NIP: 6961720129

Jeśli szukacie Państwo firmy, która sprawnie przeprowadzi Was przez procedury leasingu, zwłaszcza jeżeli nie macie w tym żadnego doświadczenia, to nie możecie lepiej trafić. Pełen profesjonalizm, błyskawiczny i bezproblemowy kontakt, chęć pomocy w każdym aspekcie zagadnień związanych z leasingiem to zdecydowanie rzeczy, którymi może pochwalić się ALPINA Leasing. Dzięki Panu Tomaszowi byłam spokojna o to, że wszystkie sprawy zostaną załatwione na czas i z jak największą korzyścią dla mnie. Serdecznie dziękuję i polecam!

INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA PATRYCJA KAŁUŻNA, Śrem, NIP: 7851753631

To był mój pierwszy leasing stąd wszystkie związane z nim aspekty były dla mnie nowością. Pan Tomasz Taraba przeprowadził mnie przez cały proces. Na początek wyjaśnił wszystkie okoliczności „techniczno – prawne” a potem podpowiedział na co mam zwrócić uwagę przy wyborze samochodu, który tym leasingiem miał być finansowany. Potem przeprowadził mnie przez całą procedurę zakupu samochodu a także wyboru najkorzystniejszego dla mnie ubezpieczenia pojazdu. Przez cały czas też wyraźnie słuchał co jest dla mnie w tej transakcji ważne i wszystkie moje uwagi uwzględniał przy konfiguracji oferty, którą przygotował dla mnie. Jego opieka nie skończyła się w momencie odbioru samochodu. Na wszystkie kwestie, które pojawiły się już na etapie eksploatacji samochodu, z którymi zgłosiłam się do Pana Tomasza dostałam szybkie i konstruktywne odpowiedzi a tam gdzie była taka konieczność także szybką reakcję i pomoc. Wiem, że mogę zawsze liczyć na Jego wsparcie gdy zajdzie taka potrzeba. Tak powinna wyglądać profesjonalna obsługa klienta.

MONIKA KUKLASIŃSKA WOLUTA DESIGN, Nowołoskoniec, NIP: 7811136085

Profesjonalizm, bezproblemowa komunikacja i rzetelność – te trzy cechy najdokładniej oddają korzystanie z usług doradczych pana Tomasza Taraby. Znakomite podejście do klienta – Pana Tomasza cechuje wysoka kultura osobista i bardzo duża wiedza specjalistyczna, którą przekazuje skrupulatnie klientowi, w związku z czym nie musi się on obawiać o swój budżet czy nieuczciwe praktyki. Ponadto, kontakt z klientem jest wzorowy – Pan Tomasz odbiera telefony, a gdy akurat nie może, oddzwania najszybciej jak tylko jest to możliwe, zawsze służy radą. Jest to z całą pewnością osoba godna zaufania, a poprzez swoje indywidualne podejście i zainteresowanie sprawia, że klient czuje się traktowany wyjątkowo. Polecam każdemu, kto decyduje się na leasing skorzystać z usług Pana Tomasza, który wykonuje swój zawód z prawdziwą pasją.

ANABU ANNA MARIANOWSKA, Gniezno, NIP: 7842408254

Profesjonalizm to odpowiednie słowo jeżeli chodzi o współpracę z Panem Tomaszem z ALPINA Leasing Poznań. Z czystym sumieniem polecam, od samego początku aż do podpisania umowy bardzo dobry i rzeczowy kontakt. Polecamy!

BEEFORE S.C., Mosina, NIP: 7773294697

Pełen profesjonalizm i szybka obsługa. Polecam wszystkim zapracowanym, którzy nie mają zbyt wiele czasu na wszystkie formalności leasingowe.

P.W. MARDO PIOTR FORSZT, Strzyżewo Witkowskie, NIP: 7891448472

Leasing z ALPINA Leasing to czysta przyjemność. Wszystko bardzo jasno wytłumaczone, przygotowane najlepsze propozycje dla mojego typu biznesu, a przede wszystkim partnerskie i profesjonalne podejście. Na początku nie byłem przekonany czy leasing jest właściwym typem finansowania dla mojego małego biznesu, lecz teraz już wiem, że to jedno z najbardziej elastycznych rozwiązań. Dziękuję serdecznie Panu Tomaszowi Tarabie za proklienckie podejście. www.WatchSpot.eu

I/O ROBERT KOŚKA, Robakowo, NIP: 6692301062

Pan Tomek oraz Pani Natalia to profesjonaliści w swojej branży. Leasing auta załatwiony w ekspresowym tempie i w bardzo przyjaznej atmosferze. Pan Tomek dobrał optymalną i atrakcyjną ofertę spośród wielu dostępnych, a wszystkie niezbędne formalności załatwił w moim imieniu. Do mnie należało tylko złożenie kilku podpisów na umowie i odbiór auta z salonu :) Z pewnością jeszcze nie raz skorzystam z usług ALPINA Leasing w Poznaniu i ponownie dziękuję za okazaną pomoc.

PLATFORMA BIZNESU MARTA BYKS, POZNAŃ, NIP: 7811812310

Z czystą przyjemnością będę polecał usługi Pana Tomasza Taraba z ALPINA Leasing Poznań, od samego początku rozmów na temat umowy aż po podpisanie leasingu super kontakt i super warunki.

"JULKA" Wieczorek Łukasz, Żyrardów, NIP: 8381726079

Witam Wszystkich zainteresowanych podjęciem współpracy z Panem Tomaszem Tarabą z firmy Alpina Leasing. Z usług oferowanych przez Pana Tomka skorzystałem po tym jak mój bank z którym współpracowałem od X lat przeciągał procedurę leasingową ponad miesiąc. Zdegustowany podejściem mojego banku zacząłem szukać poważnego partnera businessowego w sieci. Po przeczytanych opiniach na temat Pana Tomka z Alpina Leasing postanowiłem napisać maila. Od napisania maila do podpisania umowy leasingowej minęły niespełna CZTERY DNI !!! Na pewno ponownie skorzystam z usług Pana Tomka. Z PEŁNĄ ŚWIADOMOŚCIĄ I ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ POLECAM PANA TOMASZA TARABĘ Z ALPINA LEASING POZNAŃ!!!

GRAŚ BOGUSŁAW, PRZEDSIĘBIORSTWO "GRAB" HANDEL HURTOWY- IMPORT-EXPORT INŻ. GRAŚ BOGUSŁAW, Szamotuły, NIP: 7870007716

Pan Tomasz Taraba z Alpina Leasing w Poznaniu to doradca ds. leasingu godny zaufania, zaangażowany i szczery. Zawarłem pierwszą umowę leasingu korzystając z jego usług i się nie zawiodłem. Pan Tomasz - mimo, że mój leasing, obiektywnie rzecz biorąc zaliczał się zapewne do tych "niższych" - na bieżąco udzielał mi szczegółowych odpowiedzi na wszelkie pytania, a na koniec - gdy miało już dochodzić do finalizacji umowy - doprowadził nawet do dostosowania jej zapisów do moich dość indywidualnych (niestandardowych) oczekiwań. Polecam i dziękuję.

Krzysztof Janas, Poznań, NIP: 8431564415

ALPINA Leasing Oddział. Poznań polecam wszystkim, którzy cenią sobie profesjonalną, rzetelną i fachową obsługę, produkt przygotowany zgodnie z oczekiwaniami oraz konkurencyjną cenę. Poza tym nienaganna obsługa post-transakcyjna pozwala mi rekomendować Pana Tomasza Tarabę z zespołem - niezawodni partnerzy w biznesie!!!!

BWK SERVICES BARTOSZ KOMOROWSKI, Poznań, NIP: 7822036370

Polecam usługi Pana Tomasza Taraba z ALPINA Leasing Poznań, bardzo wygodny sposób na załatwienie wszelkich formalności i duża oszczędność czasu. Oferta jaka została przygotowana była bez wątpienia najlepsza ofertą na rynku, a sprawy których u innych firm nie dało się załatwić, tutaj zostały załatwione bez większych problemów.

IT-TECHNOLOGY PIOTR KRZEMINIEWSKI, Suchy Las, NIP: 7772958959

Polecam bardzo ! ! kompetentna i profesjonalna obsługa.

ZEPELIN SP. Z O.O., Poznań, NIP: 7811919284

Chciałabym podziękować Panu Tomaszowi Taraba z ALPINA Leasing w Poznaniu za pomoc i współpracę. Nie dość, że doradztwo na wysokim poziomie, to również późniejszy kontakt i pomoc już po podpisaniu umów. Serdecznie polecam współpracę z ALPINA Leasing. Firma godna polecenia!

POLIX SP. Z O.O., Poznań, NIP: 7811689039

Wszystko trwało trochę długo, ponieważ wszystkie banki w Polsce odmawiały nam leasingu, bank po banku, natomiast Pan Tomasz ogarnął temat bardzo szybko, walczył o nas z bankami jak Tommy Lee Jones w Ściganym, papiery podpisane w ciągu paru dni, auto do odbioru w ciągu kilku dni. Na pewno kolejne leasingi będę załatwiać z Nimi. Zawsze pod telefonem, zawsze pomocny, lepszej współpracy nie można sobie wyobrazić. Pozdrawiam Jakub z e-Brands.

e-BRANDS JAKUB MAREK, Częstochowa, NIP: 9492097256

Serdecznie polecam firmę Alpina LEASING, a dokładnie Pana Tomasza Tarabę, który wykazał się pełnym profesjonalizmem i rzetelnością. Na każdym etapie uzyskałam konkretne informacje oraz wsparcie ze strony Pana Tomasza.

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA MAR-KAM KAMILA PAWELEC, Luboń, NIP: 7772886036

Chciałabym podziękować Panu Tomaszowi Taraba z ALPINA Leasing w Poznaniu za bardzo dobrą współpracę. Odpowiadał zawsze natychmiast na moje zapytania, pojawiające się problemy nigdy nie pozostawały bez wyjaśnienia. Wartość leasingu nie była zbyt duża, a jednak nigdy nie poczułam, że mój problem jest nieistotny. No i za dopilnowanie, aby wszystkie tematy były doprowadzone do końca :-) Mam nadzieję, że będziemy mieli okazję współpracować w przyszłości.

Maja Mańkowska BESKID SPORT ARENA szkoła narciarska, Szczyrk, NIP: 5211311685

Serdecznie polecam usługi oferowane przez firmę ALPINA Leasing, a kontakt z Panem Tomaszem Tarabą był sprawny, a zarazem profesjonalny.

EI SYSTEM SP. Z O.O., Poznań, NIP: 7792428408

Przyszłym leasingobiorcom zdecydowanie polecam kompleksowe usługi oferowane przez firmę ALPINA Leasing, a szczególnie polecam kontakt z Panem Tomaszem Tarabą. Pierwsze kontakty z doradcami z innych firm finansowych zaczęły utwierdzać mnie w przekonaniu, że sfinansowanie mojego przedsięwzięcia nie będzie takie proste jak mi się wydawało. Sytuacja zmieniła się diametralnie kiedy trafiłem do ALPINA Leasing, a moją sprawą zajął się Pan Tomasz. Już po kilku dniach odniosłem wrażenie, że moja sprawa nabrała niesamowitego tempa. Zaangażowanie, bieżący kontakt, krótkie i zarazem rzeczowe konsultacje, odpowiedź na każde pytanie sprawiły, że bardzo szybko nabrałem pewności co do właściwego wyboru doradcy finansowego. Przedmiot leasingu otrzymałem w bardzo krótkim czasie, a przygotowane warunki finansowania wraz z pakietem ochronnym są obecnie najlepsze na rynku. Zaangażowany profesjonalista - tak w dwóch słowach można scharakteryzować Pana Tomasza.

Daniel Podgórski Thunder Transport, Leszno, NIP: 6151084191

Usługi Pana Tomasza Taraby z ALPINA Leasing Poznań stoją na najwyższym poziomie. Należy podkreślić świetny kontakt i zaangażowanie oraz szybkie tempo załatwiania spraw. Polecamy i liczymy na dalszą współpracę.

YERG SP. Z O.O. SP.K., Poznań, NIP: 7831745605

Chciałbym polecić usługi firmy ALPINA Leasing, którą reprezentuje Pan Tomasz Taraba. Dzięki jego zaangażowaniu udało mi się uzyskać leasing na pojazd służący mojej firmie do licencjonowanego przewozu osób taksówką osobową na terenie Miasta Poznania. Znajomość ofert leasingu przez Pana Tomasza pozwoliła na wybór optymalnego dla mojej firmy rozwiązania. Pan Tomasz Taraba w ramach naszej współpracy zapewnił również najlepszą z możliwych ofert ubezpieczenia OC/AC/NW zarówno ubezpieczając pojazd jako nowy, jak również w wyniku negocjacji uzyskał bardzo korzystne stawki dla ubezpieczenia pojazdu po roku eksploatacji. Na wszelkie pytania jakie pojawiają się podczas trwania umowy leasingu, Pan Tomasz odpowiada bardzo szybko oraz bardzo rzeczowo co zapewnia mi spokój w kwestii współpracy mojej firmy z bankiem.

ROMAN CYFERKOWSKI, Poznań, NIP: 9720981060

W trakcie pierwszego kontaktu z p. Tomkiem Taraba zacząłem się zastanawiać czy dobrze zrobiłem kontaktując się z firmą ALPINA Leasing. Ale!!! Pomimo wcześniejszych długich poszukiwań u konkurencji, otrzymałem najlepszą ofertę od p. Tomka. Po zaakceptowaniu powyższego poinformowałem, że zależy mi bardzo na czasie, aby odebrać przedmiot leasingu jak najszybciej. Mimo, że pomiędzy moim miejscem zamieszkania a siedzibą p. Tomka jest 200 km a miejscem odbioru przedmiotu ode mnie jest prawie 600 km całość spraw została załatwiona błyskawicznie. Jestem pod wielkim wrażeniem zaangażowania się p.Tomka już po sfinalizowaniu transakcji, kiedy to zazwyczaj po kupnie produktu, sprzedawca raczej nie bardzo chce się interesować klientem. POLECAM!!! Przyszły leasingobiorco na pewno nie pożałujesz kontaktu z p. Tomkiem z ALPINA Leasing.

PEGAZ ART JACEK GŁASEK, Świdwin, NIP: 6721273317

Sam osobiście skorzystałem z pomocy Pana Tomasza Taraba. Jestem pod ogromnym wrażeniem w jaki sposób to wszystko się odbyło. W mojej kwestii został tylko wybór auta. Znakomity przepływ informacji fachowość i rzetelność. Po zaangażowaniu Pana Tomasza miałem wrażenie że wkłada w to wszystko więcej zainteresowania ode mnie. Dostawałem wskazówki, na które wcześniej wydawały mi się nieistotne. Nie spodziewałem się aż takiego zaangażowania ze strony Pana Tomasza już po sfinalizowaniu leasingu. Cały czas mogę liczyć na jego wsparcie. Serdecznie polecam.

FIZJOTERAPIA MACIEJ KRĘGIELSKI, Kościan, NIP: 6981766407

Z przyjemnością pragnę polecić Pana Tomasza Tarabę dyrektora poznańskiego oddziału Alpina Leasing. Pan Tomasz wykazuje w swoim działaniu ogromne zaangażowanie i pełen profesjonalizm. W trakcie realizacji formalności dotyczących leasingu, niezależnie od sytuacji potrafił wywiązać się ze swoich obowiązków i mądrze doradzić. Bezproblemowa współpraca oraz pełna empatii osobowość Pana Tomasza utwierdziła mnie w przekonaniu, iż warto korzystać z jego usług. Serdecznie dziękuję za pomoc.

JUSTYNA JANKIEWICZ-BRĘCZEWSKA "JUNA" FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA, Poznań, NIP: 7791285036

W ciągu 24 lat prowadzenia biznesu nie spotkałem się z tak profesjonalnym podejściem do klienta od strony finansów. Polecam Pana Tomasza Taraba i ALPINA Leasing do współpracy - znają się na swojej pracy. Jeszcze raz b. dziękuję za obsługę. :)

JANIK WOJCIECH KETI, Zakopane, NIP: 7360008007

Rekomendujemy firmę Alpina Leasing jako profesjonalnego partnera w zakresie doradztwa leasingowego. Efekt pracy Pana Tomasza spełnia wszystkie nasze wymagania. Warto zwrócić uwagę na kompleksową obsługę, łatwość nawiązania kontaktu oraz szybkość działania. Mamy nadzieję, że nasza dalsza współpraca będzie owocowała nadal sympatycznym i miłym kontaktem oraz utrzymaniem wysokiej jakości świadczonych usług.

PRINT MASTER ROBERT TROJNAR, Poznań, NIP: 7811741030

Skorzystałam z usług firmy Alpina leasing i doradztwa Pani Moniki Miłobędzkiej i jestem bardzo zadowolona. Pai Monika rewelacyjnie przeprowadziła całą transakcję leasingową, była i jest bardzo pomocna do tej pory. Z chęcią podejmę kolejną współpracę przy nadarzającej się okazji. Wszystkim polecam gorąco ALPINA LEASING.

Firma handlowa Gośka Małgorzata Kałczak Konopka, Warszawa, NIP: 1132217346

Oświadczam, że Firma ALPINA Leasing Oddział w Rzeszowie jest doskonałym partnerem w relacjach biznesowych. Kontrahentem rzetelnie realizującym powierzone mu zadania, terminowym oraz kontaktowym. Leasing zarówno sprzętu IT jak i urządzeń medycznych przebiegł sprawnie, a Pani Edyta wykazała się kompetencją na najwyższym poziomie w zakresie wykonywanych obowiązków. Z całą odpowiedzialnością polecam firmę ALPINA Leasing Oddział w Rzeszowie wszystkim tym, którym dane będzie wzięcie leasingu.

NZOZ SIM Kinga Strzelczyk, Rzeszów, NIP: 8133236929

Klientom poszukującym finansowania produkowanych przez nas kontenerów i hal namiotowych z pełną odpowiedzialnością polecamy ekspertów - ALPINA Leasing oddział w Rzeszowie. To dzięki Pani Edycie możemy liczyć na sprawny przebieg całej transakcji, a tym samym mieć komfort, że nie zawiodę swoich Klientów. Zarówno my jak i nasi klienci możemy liczyć na fachowe doradztwo, merytoryczne wsparcie i indywidualne a zarazem kompleksowe rozwiązania. Dzięki stałej współpracy wypracowaliśmy zaufanie, które procentuje i daje nam upoważnienie do polecenia każdej osobie oraz firmie szukającej leasingu kontakt z Panią Edytą z ALPINA Leasing Rzeszów.

Le-Met Sp. z o.o., Leżajsk, NIP: 8161703461

Firma Markam z siedzibą w Poznaniu rekomenduje ALPINA Leasing, którą w naszym przypadku reprezentował Pan Tomasz Taraba, polecam Pana Tomka jeżeli chodzi o fachowość i szybkość działania i co najważniejsze atrakcyjność oferty, wszystko załatwione bez jakichkolwiek problemów, auto odebrane zgodnie z czasem więc jak najbardziej polecam.

CHMIELEWSKI MARCIN MARKAM, Poznań, NIP: 7761569303

Z usług firmy Alpina Leasing i doradztwa Pani Moniki Miłobędzkiej korzystałem po raz pierwszy. Wszystkie formalności związane z leasingiem zostały załatwione szybko i sprawnie pomimo małych komplikacji przy dokumentach kupowanego samochodu. Pani Monika przygotowała najkorzystniejszą dla nas ofertę leasingu. Szczerze polecam doradztwo Pani Moniki Miłobędzkiej z firmy Alpina Leasing wszystkim osobom poszukującym leasingu na sfinansowanie zakupu samochodu.

F.H.U SERVO Michał Kuć, Gdów, NIP: 6831844198

Firma Serwis instalacji Grzewczych Sigma Paweł Mazur z siedzibą w Przemyślu rekomenduje Panią Edytę z firmy ALPINA Leasing oddział Rzeszów jako godnego polecenia partnera biznesowego. Współpraca z Panią Edytą rozpoczęła się w 2014 roku i trwa do dnia dzisiejszego. Pani Edyta jakość obsługi klienta zawsze stawia na pierwszym miejscu, uczciwie ocenia potrzeby klienta i przystosowuje dla niego swoją ofertę szukając najlepszych rozwiązań dostępnych na rynku. O profesjonalizmie Pani Edyty świadczy imponująca wiedza o obszarze swojej działalności a w swojej dziedzinie uznawana jest za wybitnego specjalistę. Z pełną odpowiedzialnością polecam takiego partnera biznesowego każdej firmie.

Serwis Instalacji Grzewczych „Sigma" Paweł Mazur, Przemyśl, NIP: 7952331733

Firma FRATERIS-AQUA z siedzibą w Rzeszowie rekomenduje Panią Edytę z firmy ALPINA Leasing oddział Rzeszów jako godnego polecenia partnera biznesowego. Współpraca zawsze przebiega bardzo profesjonalnie, sprawnie i bezproblemowo. Pani Edyta jakość obsługi klienta zawsze stawia na pierwszym miejscu, na każde nurtujące pytanie otrzymałem odpowiedź. Z usług Pani Edyty korzystałem już dwukrotnie i za każdym razem byłem zadowolony ze współpracy. Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Edytę z ALPINA Leasing Rzeszów jako godnego i profesjonalnego partnera biznesowego.

FRATERIS-AQUA, Rzeszów, NIP: 5170111528

Pan Tomasz Taraba to człowiek godny polecenia. Nie tylko załatwił sprawy, które konkurencja uważała za nie do przeskoczenia, ale też zaproponował rozwiązanie, które jest bardzo pomocne w branży sezonowej. Dziękuję za pomoc.

Marcin Guszczak Stratton Service Group, Kórnik, NIP: 7861651145

Szukałem finansowania dla wybranego przeze mnie samochodu i w oddziale ALPINA Leasing Rzeszów spotkałem się z zaangażowaniem i profesjonalizmem. Począwszy od pierwszego kontaktu – ze sprzedawcą, a skończywszy na rejestracji i odbiorze samochodu Pani Edyta bieżąco informowała mnie o przebiegu procesu. Dzięki stałej komunikacji mogłem zaplanować swój czas i dogodny termin odbioru samochodu. Serdecznie polecam firmę ALPINA Leasing, a dokładniej Panią Edytę z oddziału w Rzeszowie.

AK-BUD Adam Kwietniowski, Warszawa, NIP: 7921063507

Z usług oferowanych przez „ALPINA Leasing” skorzystaliśmy, kiedy staliśmy przed koniecznością wyboru odpowiedniego dla Nas leasingu. Dziś, z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że pomoc w doborze właściwego leasingu dla Naszej firmy zaoszczędziła Nasz tak czas, jak i pieniądze. Firma „ALPINA Leasing” reprezentowana przez Pana Tomasza Tarabę, wykonała wszystkie powierzone jej zadania z największą starannością oraz dokładnością – można śmiało rzec na najwyższym poziomie. Profesjonalne podejście w oferowanych rozwiązaniach, a także elastyczność w dostosowaniu swojej wizji do Naszych oczekiwań sprawiła, że efekt końcowy był świetny.

CHEELOO J.TURCZYN I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA, Dębica, NIP: 8722342033

Le-met Sp. z o.o. jest producentem kontenerów socjalno-biurowych i hal namiotowych. Wraz z rozwojem firmy potrzebowaliśmy zakupić wypalarkę plazmową. Zwróciłem się z zapytaniem o możliwość leasingu do ALPINA Leasing w Rzeszowie i bardzo szybko uzyskałem niezbędne informacje i kolejno pozytywną decyzję. Podsumowując poza sprawnym załatwieniem formalności proceduralnych otrzymałem bardzo duże wsparcie i informacje o przebiegu całego procesu za co dziękuję. Serdecznie polecam profesjonalne, a przede wszystkim indywidualne podejście do potrzeb klienta gwarantowane przez ALPINA Leasing oddział w Rzeszowie.

Le-Met Sp. z o.o., Leżajsk, NIP: 8161703461

Od początku współpracy Pan Tomasz Taraba przejawiał ogromne zaangażowanie w wyszukaniu optymalnej dla mojej działalności oferty leasingu, oferta ta okazała się korzystniejsza od propozycji uzyskanych przeze mnie we własnym zakresie. Ogromnym plusem jest dla mnie także wsparcie już w trakcie trwania umowy leasingu, w szczególności w zakresie corocznej pomocy przy wyszukaniu najkorzystniejszej oferty ubezpieczenia na kolejny rok. Szczerze polecam.

Kamil Szymczewski - Kancelaria Radcy Prawnego, Poznań, NIP: 9721041761

Chciałbym bardzo podziękować Panu Tomaszowi Taraba, który bardzo kompleksowo i sprawnie pokierował sprawą mojego leasingu na auto firmowe. Kontakt z firmą Alpina Leasing i Panem Tomkiem będę polecał osobiście moim znajomym.

STAGNUM - PIOTR FRĄCKOWIAK, Baranowo, NIP: 7772679797

INFMEDIC - Ireneusz Dolota rekomenduje firmę ALPINA Leasing z siedzibą w Poznaniu (60-164), Ziębicka 35 jako godnego polecenia partnera biznesowego. Współpraca rozpoczęła się 01.06.2015 i trwa w chwili obecnej, ponieważ jest bardzo owocna. Zakres współpracy dotyczy: - leasing. Polecam firmę ALPINA Leasing, a w szczególności Pana Tomasza Tarabę dał się poznać jako rzetelny, wiarygodny i solidny partner. Z pełnym przekonaniem rekomenduję usługi ALPINA Leasing jako firmy spełniającej najwyższe standardy jakości w zakresie świadczonych usług. Serdeczne dzięki za współpracę, skorzystałem ponownie i na 100% jeszcze w przyszłości.

INFMEDIC - Ireneusz Dolota, Leszno, NIP: 5222155183

Pan Tomasz Taraba - dyrektor z poznańskiego oddziału Alpina Leasing cieszy się bardzo dobrą opinią wśród doradców wielu marek samochodowych. Zachęceni dobrymi opiniami skontaktowaliśmy się z Panem Tomaszem. Możemy wyłącznie potwierdzić to, co mówią inni jego klienci. Spośród doradców leasingowych, z którymi byliśmy w kontakcie, Pan Tomasz wyróżniał się najszybszą reakcją oraz najlepszą ofertą.

ELEONORA BAVYKINA ELEONORIK, Poznań, NIP: 7831691105

Bardzo dziękujemy za pomoc w procedurach leasingowych firmie Alpina Leasing reprezentowanej przez p. Tomasza Tarabę. Szybkość, rzetelność i profesjonalizm cechują działania tej firmy. Polecamy każdemu!

D42 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.K., Poznań, NIP: 7811873234

Firma Antoni Napierała An Bruk rekomendując Alpina Leasing oddział w Poznaniu gwarantuje, że współpraca z tą firmą, a w szczególności z Panem Tomaszem Taraba zaowocuje bardzo dobrymi warunkami finansowania nawet używanych przedmiotów. W naszym przypadku było to auto używane, gdzie inne banki nie były w stanie nam tego zapewnić. Bezpośredni kontakt, minimum formalności, dyspozycyjność oraz szybkie tempo pracy - to główne czynniki, które powodują, iż firma ta jest godna polecenia. W skrócie - pełen profesjonalizm.

Antoni Napierała AN BRUK, Stęszew, NIP: Numer NIP 7771102191

Fachowe doradztwo, wsparcie merytoryczne, profesjonalizm. Z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę Alpina Leasing oddział Warszawa jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w zakresie usług leasingowych. Bardzo ważne jest również, że po sfinalizowaniu umowy kontakt się nie urywa i można zawsze liczyć na wsparcie. Szczerze polecamy!

"HIGIENA TEAM" AGNIESZKA BARABASZ, ANDRZEJ DZIEWISZ SPÓŁKA JAWNA, Chotomów, NIP: 5361911116

Dzięki Panu Tomaszowi Taraba z Alpina Leasing w Poznaniu, w kilka dni nasza firma wzbogaciła się o specjalistyczny sprzęt stolarski. Szybkość obsługi i rzetelna informacja na każdym etapie sprawiły, że możemy z czystym sumieniem polecić usługi Pana Tomasza wszystkim przedsiębiorcom planującym zakupy poprzez leasing.

Pracownia Hander, Kleszczewo, NIP: 7773197586

Polecam, bez żadnych wątpliwości, współpracę z firmą Alpina Leasing, w szczególności z Panem Tomaszem Taraba, oferta leasingowa znacząco lepsza niż u konkurencji, wynegocjowana do granic możliwości i to na auto używane. Formalności załatwione w expresowym tempie bez wychodzenia z firmy. Obsługa merytoryczna perfekcyjna, nie było pytania, na które trzeba by było czekać z odpowiedzią.

4M Logistics Michał Jóźwiak, Poznań, NIP: 8792114797

Polecam firmę Alpina Leasing, oddział w Poznaniu. Współpracowaliśmy z p.Tomaszem Tarabą, którego zaangażowanie, rzetelność i szybkość pracy sprawiły, że cała transakcja przebiegła niezwykle sprawnie i szybko. Profesjonalizm na najwyższym poziomie.

ADRIAN KRAKÓWKA A.K.T, Poznań, NIP: 7811334135

Serdecznie polecam firmę Alpina Leasing, a dokładniej Pana Tomasza Tarabę z poznańskiego oddziału. Leasing samochodu osobowego przeprowadzony od początku do końca w profesjonalny sposób, począwszy od kontaktu ze sprzedającym, negocjacji kwoty ubezpieczenia, a skończywszy na ekspresowej rejestracji pojazdu i dostarczenia dokumentów. Polecam w 100%.

LPL TRANSPORT Łukasz Lisiecki, Goliszew, NIP: 9680841251

Pan Tomasz Taraba jako doradca leasingowy wykazał się pełnym profesjonalizmem oraz rzetelnością. Proces zawierania umowy przebiegł niezwykle sprawnie, a na każdym kroku mogłem liczyć na wsparcie oraz pełną informację na temat postępującej sprawy. Bardzo dziękuję i z czystym sumieniem rekomenduję współpracę.

Michał Kozownicki USŁUGI, Piaski, NIP: 6961746465

Każdemu kto myśli o leasingu samochodu polecam kontakt z Panem Tomaszem Taraba. Profesjonalna pomoc przez cały proces - od wyboru samochodu i ubezpieczenia, aż do umowy na pakiet serwisowy - to zapewniła nam Alpina Leasing Poznań. Wszystko załatwione przejrzyście, szybko i z pełnym dostępem do rzetelnej informacji. To był nasz pierwszy pojazd w leasingu, ale na pewno nie ostatni, który przejdzie przez biurko Pana Tomasza.

MOTIVEX SP. Z O.O., POZNAŃ, NIP: 7781001758

Profesjonalne podejście do sprawy, szybkość działania, a także elastyczność w dopasowaniu do potrzeb klienta, dały mi podstawę do tego, aby z całą stanowczością polecić usługi świadczone przez Pana Tomasza Tarabę.

Marcelina Wilczyńska, Kancelaria GWB Grzesiek Wielgosz Babecki Piekarski sp.p., Poznań

Chciałabym się podzielić moją opinią na temat działalności i skuteczności firmy Alpina Leasing mieszczącej się w Bydgoszczy. Pracują tam wspaniali, serdeczni, sympatyczni, a przede wszystkim kompetentni ludzie. Współpracuję z nimi od wielu lat i jeszcze nigdy nie zawiedli mojego zaufania, zawsze pomocni i sumienni. Z pasją i pełnym zaangażowaniem wykonują swoją pracę, dając w ten sposób odczuć Klientowi, że to właśnie on jest dla nich najważniejszy. Zawsze i do końca walczą o sprawy Klientów i dlatego właśnie można im zaufać.

Mięs-Pol Sp. z o.o. Agnieszka Domek, Bydgoszcz, NIP: 5542784584

Otworzyłem działalność gospodarczą i jako nowa firma potrzebowałem leasingu na ciągnik siodłowy. Pukałem do wielu firm leasingowych, lecz w każdej dawali mi czerwone światło i ręce opadały. Dostałem kontakt do Alpina Leasing w Łodzi, gdzie w super profesjonalny sposób zajęto się załatwieniem leasingu, a po 2 tygodniach odbierałem ciągnik siodłowy. Dlatego szczerze i serdecznie polecam Alpina Leasing i panią Natalię Kobierską, którą cenię za wzorowe podejście do Klienta, miłą obsługę i co najważniejsze 100% skuteczność.

Ann-Trans Tadeusz Kuster, Łódź, NIP: 7281561046

Motocykl typu CROSS jak się okazuję to ogromne wyzwanie dla firm leasingowych. Panie z Alpina Leasing w Bydgoszczy przez swoje zaangażowanie, przyspieszyły całą procedurę oraz zawalczyły o korzystniejsze warunki. Gorąco polecam firmę Alpina Leasing! I równie mocno dziękuję Paniom za pomoc!

MOTOFREE S.C., Koronowo, NIP: 5542914064

Moja firma zabiegała o pozyskanie sprzętu do pomiaru czasu Holenderskiej firmy MYLAPS. Zdecydowaliśmy się na leasing, co w konsekwencji pod względem formalnym było trudnym wyzwaniem. Zwróciłem się do firmy ALPINA Leasing, a osobą prowadzącą była Pani Natalia Kobierska. Realizacja zamówienia w połączeniu z profesjonalnym podejściem godne polecenia. Dziękuję!!!

HERKULES Sp. z o.o., Koszalin, NIP: 6692523621

Współpracuję z zespołem Alpina leasing w Bydgoszczy od ponad roku. Nieustająco jestem pod wrażeniem ich profesjonalizmu i oddania Klientowi. Zawsze o każdej porze są do dyspozycji. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych, na cuda trzeba poczekać jeden dzień... Polecam

Monika Krenska MKLex, Bydgoszcz, NIP: 5541600352

Szczerze polecam współpracę z Panem Waldemarem Szeflerem. Pomógł mi dobrać bardzo elastyczne rozwiązanie dla mojej firmy. Cała transakcja odbyła się bardzo szybko i profesjonalnie.

TORTOLAND Pracownia Tortów Artystycznych JUDYTA OSTAPCZUK, Bydgoszcz, NIP: 8942761950

Polecam firmę Alpina Leasing z Bydgoszczy. Profesjonalna obsługa i szybkie działanie. Można liczyć na wsparcie i zaangażowanie również w trakcie funkcjonowania umowy.

GASTRONOMIA EWA HARASIMOWICZ, Darłowo, NIP: 6691847037

Współpracuję z Alpina Leasing, od ponad roku i jestem bardzo zadowolony, pracują tam sami profesjonaliści Pani Natalia, Pani Jola i Pan Waldemar, każda załatwiana przez Alpina Leasing transakcja przebiega szybko i bezproblemowo, z całą pewnością następne moje leasingi będą prowadzone przez tą właśnie firmę.

Rooster Design, Kochlew, NIP: 5311204078

Współpracę podczas załatwiania leasingu i kontakt z panem Tomaszem Taraba oceniam bardzo pozytywnie i na wysokim poziomie. Otrzymałem nawet auto zastępcze, na czas oczekiwania na swoje. Gorąco polecam.

AGENCJA DETEKTYWISTYCZNA "SHADOW" ŁUKASZ MIETŁA, Plewiska, NIP: 9720392843

Zawodowo zajmuję się jakością obsługi klienta i mam wysokie oczekiwania. Współpraca z Panem Tomaszem Taraba w pełni je zaspokaja - pełen profesjonalizm, życzliwość w kontaktach, szybkość w działaniu. Jestem bardzo zadowolony. W moim przypadku zakup musiał zostać dokonany w bardzo krótkim czasie - Pan Tomasz wszystko szybko i profesjonalnie załatwił, nawet wcześniej niż był deadline. Do tego zawsze pod telefonem, zawsze w kontakcie i zawsze chętnie odpowiadał na każde pytanie. Zdecydowanie polecam.

Rafał Błachowski Błachowski i Partnerzy - Centrum Szkoleń i Doradztwa Biznesowego, Poznań, NIP: 7821998523

Pan Tomasz Taraba załatwił sprawę leasingu IT w 3 dni, gdzie inna firma zajmowała się tematem prawie 3 tygodnie. Słowa uznania za szybkie działanie, ale również, a może przede wszystkim, za stałą obsługę po podpisaniu umowy, ponieważ nie sztuka podpisać i zapomnieć, bo taki klient raczej już nie wróci...

W&M GROUP SP. Z O.O., Poznań, NIP: 7822605075

Pan Tomek Taraba bardzo miły, fachowy i solidny. Cała transakcja przeprowadzona perfekcyjnie, cały czas monitorowana przez Pana Tomka. Polecam.

BAJA VISION BARBARA GEMSKA, Koziegłowy, NIP: 9721003039

Pan Tomasz Taraba przedstawił mi najkorzystniejszą ofertę cenową. Wszystko przeprowadzone bardzo sprawnie i fachowo - pełen profesjonalizm, śmiało mogę każdemu polecić.

Sokolik Aleksander Młodziejowski, Poznań, NIP: 7811743069

Pan Tomasz Taraba to konkretny, słowny i rzeczowy człowiek, znający się na tym co robi. Dziękujemy za sprawne zrealizowanie umowy na atrakcyjnych warunkach. Szczerze polecam Alpina Leasing.

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "PAULA" Paula Sobczyk, Świdnica, NIP: 8842558528

Pan Tomasz Taraba z firmy ALPINA Leasing to profesjonalny i solidny partner biznesowy. Opieka leasingowa wręcz doskonała, ciągły kontakt, a formalności załatwione od ręki bez żadnych komplikacji.

UNIKALNEOBRAZY.PL, BYDGOSZCZ, NIP: 9532372899

Na początku działalności leasing załatwiałem w oddziale banku – trwało to bardzo długo, procedury były niezwykle uciążliwe, a pracownik chyba nie do końca kompetentny. Przy kolejnej transakcji polecono mi kontakt z Panem Adamem Bejda i nie zawiodłem się. Procedura leasingu była załatwiona bardzo szybko, wszystkie formalności załatwił P. Adam. Otrzymałem rzetelną informację na temat warunków i wszystkich elementów umowy leasingowej. Kolejne leasingi oraz pożyczki na tabor załatwiam już tylko z tym doradcą – oferta jest atrakcyjna, wszystko załatwione jest profesjonalnie i rzetelnie. Polecam.

TRANS-WAL Waldemar Okuński, Augustów, NIP: 8461071887

Szczególnie chciałbym podziękować Panu Tomaszowi Taraba za profesjonalne podejście do klienta. Leasing załatwiony w 3 dni, bardzo atrakcyjne pakiety na cały okres. Najtańszy leasing konsumencki z pełnym serwisem i wysokim wykupem na naszym rynku. Gorąco polecam!!!

MACIEJ ZARZYCKI, Żary

Współpraca z firmą Alpina Leasing była czystą przyjemnością. Łatwo, sprawnie i bez najmniejszych kłopotów park samochodowy został powiększony o kolejne auto.

PIOTR WIECHCIŃSKI EL-DREW, Poznań, NIP: 7831007907

Jako start-up nie było nam łatwo uzyskać finansowanie na sprzęt fitness. Jednak profesjonalizm i zaangażowanie Pana Tomasza Taraby umożliwiły wyposażenie Klubu w nowy sprzęt. Polecamy z pełną odpowiedzialnością!

2B ACTIVE FITNESS SP. Z O.O., Swarzędz, NIP: 7773254723

Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę Alpina Leasing jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w zakresie usług leasingowych. Od momentu nawiązania współpracy zlecenia były realizowane sprawnie z pełną odpowiedzialnością. Standardy obowiązujące w firmie w pełni spełniają nasze oczekiwania. 100% gwarancji, najlepsze oferty, szybki kontakt i najważniejsze bardzo dobra obsługa w czasie trwania umowy leasingowej!

Medyk Spółka Jawna, Białystok NIP: 5422774608

Otworzyłem działalność gospodarczą i potrzebowałem leasingu na ciągnik siodłowy i naczepę dla zupełnie nowej firmy. Oczywiście miałem problemy dopóki tematu nie podjął się Pan Adam Bejda – to fantastyczny człowiek, wszystko zrobił jak należy, szybko sprawnie bez żadnych większych kłopotów.

EWMA-TRANS Lesław Malko, Białystok, NIP: 9660181165

Bardzo duże zaangażowanie oraz profesjonalizm Pana Tomasza Taraba z Poznania pozwoliły na sprawne i szybkie zrealizowanie finansowania samochodu dla naszej firmy. W ciągu zaledwie kilku dni zostały dopięte na ostatni guzik wszelkie formalności finansowe łącznie z rejestracją pojazdu. Świetny kontakt i doskonała obsługa klienta wraz z doradztwem w zakresie leasingu to główne atuty Pana Tomasza, którego polecam wszystkim przedsiębiorcom ceniącym sobie czas oraz zaangażowanie biznesowe. Bardzo dziękujemy za pomoc oraz wsparcie!

PHU Solchem Jakub Buśkiewicz, Solec Kujawski, NIP: 5542871840

Z największą przyjemnością polecam współpracę z Panią Moniką Miłobędzką jest profesjonalistką w każdym calu :) szybko i sprawnie pomogła mi uzyskać finansowanie na kilka aut do mojej firmy. Rozwiała wszelkie wątpliwości oraz profesjonalnie doradziła zarówno w kwestii konstrukcji leasingu jak i oferty ubezpieczenia. Pani Monika jest bardzo zaangażowana w sprawy klienta, ma indywidualne podejście do każdej transakcji oraz ogromną wiedzę którą w sposób zrozumiały dzieli się z klientem. Nie miałem żadnego problemu z kontaktem zarówno telefonicznym jak i mailowym. Będę polecać każdemu, kto ma jakieś wątpliwości w kwestii leasingu. Bardzo dziękuję za szybkie sfinalizowanie transakcji.

Slawa Sławomir Wasiak, Warszawa, NIP: 5341469485

Postanowiliśmy powiększyć nasz park maszynowy o wielkoformatowy, fotograficzny ploter drukujący. Zwracając się z zapytaniem o możliwość leasingu do Pana Tomasza Taraba, już na drugi dzień otrzymaliśmy pozytywną opinię. Zaraz później zostały przygotowane dokumenty i przesłane pieniądze do firmy sprzedającej ploter. Niestety firma sprzedająca sprzęt nie dotrzymała wcześniej ustalonych terminów dostawy. Z kilkunastu dni, zrobił się cały miesiąc. Gdyby nie interwencja Pana Tomasza, zapewne czekalibyśmy do dziś... Reasumując poza załatwieniem wszystkich formalności, przez ten cały okres otrzymaliśmy bardzo duże wsparcie. Serdecznie wszystkim polecam "ponad-profesjonalne" podejście do klienta. Mam też nadzieję, że w najbliższej przyszłości, ponownie będziemy mogli skorzystać z usług Pana Tomasza.

SPB87 Marta Laszczak, Wilkowice, NIP: 5532334081

Chciałbym szczerze polecić Pana Tomasza Taraba, który profesjonalnie oraz bez nacisku pomógł mi przy wyborze leasingu dla mojej firmy. Doradził mi z wyborem odpowiedniego samochodu oraz zaproponował wybrane modele, a dzięki swojej uprzejmości pomógł mi szybko załatwić wszystkie formalności oraz poświecić swój prywatny czas na dostarczenie mi dokumentów na czas. Po podpisaniu umowy jestem w ciągłym kontakcie z Panem Tomaszem. Kierując wszelkie pytania do Pana Tomasza zawsze otrzymuję szybką pomoc. Warto podjąć współpracę!

Michał Paluta PRO EVENT SPORT, Strzelce Krajeńskie, NIP: 2810085928

W grudniu 2015 skorzystałem z wiedzy i usług pana Tomasza Taraby w zakresie doradztwa przy zawarciu umowy leasingu operacyjnego samochodu osobowego Volvo XC70. Jestem bardzo zadowolony z doradztwa oraz jakości i szybkości przeprowadzenia całego procesu. Całość trwała kilka dni do momentu zarejestrowania i odebrania samochodu i to w trudnym okresie przedświątecznym. Wynegocjowane warunki finansowe umowy leasingowej oraz pakietu ubezpieczenia komunikacyjnego były znacznie lepsze niż te uzyskane przez mnie u mojego dotychczasowego leasingodawcy.

ŁUKASZ PUCEK DORADZTWO GOSPODARCZE, Poznań, NIP: 5771847820

Współpraca z Panią Moniką Miłobędzką układała się bardzo komfortowo, dostałam konkurencyjną propozycję, odpowiedź na wszystkie pytania oraz pomoc przy kontakcie z dostawcą, który był początkujący w temacie sprzedaży samochodu w leasingu. Pełen profesjonalizm od początku do końca.

Małgorzata Kochanek "Doradca", Karsznice Duże, NIP: 8341867980

Podczas zakup maszyn rolniczych zawsze miałem problem z załatwieniem finansowania – formalności, dokumenty itd. Odkąd współpracuję z Panem Adamem Bejda z Białegostoku nie ma z tym najmniejszych problemów, bardzo dobra oferta, szybko i bezproblemowo załatwiane są wszystkie formalności, nie muszę się niczym martwić. Do tego zawsze mam pełną obsługę już po podpisaniu umowy. Teraz zawsze współpracuje tylko z P. Adamem i wszystkim gorąco polecam.

Indywidualne Gospodarstwo Rolne NIP: 8481549814, Gmina Prostki

Dziękuję Panu Tomaszowi Taraba za sprawne zrealizowanie leasingu na samochód firmowy. Od podpisania umowy do odbioru auta minęły zaledwie 3 dni i na każdym etapie byłem rzetelnie informowany o postępach. Polecam usługi Pana Tomasza.

ATIDA SP. Z O.O., Wrocław, NIP: 8971800960

Serdeczne podziękowania dla p. Moniki Miłobędzkiej z Warszawy. W połowie grudnia sprzedałam swój stary samochód, następnego dnia na podstawie referencji i rekomendacji wybrałam jej ofertę, a potem wszystko potoczyło się bardzo szybko. Nowy samochód miałam przed końcem roku w czym nie przeszkodziło nawet to, że w międzyczasie były Święta i kilka dni wypadło z kalendarza. Nawet po odebraniu samochodu obsługa pozostała na najwyższym poziomie przy okazji wymiany tymczasowego dowodu rejestracyjnego. Gorąco polecam!

Szkolenia Językowe Edyta Przedpełska, Warszawa, NIP: 5271237633

Błyskawiczna transakcja, nie sądziłem że Pan Tomasz załatwi mi leasing na tak atrakcyjnych warunkach i w tak szybkim czasie i to tuż przed świętami!!! Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i bezkonkurencyjne podejście do klienta, godny polecenia.

Tańsza Energia - Grzegorz Radwański, Nysa, Nip: 74814913854

Niniejszym rekomendujemy Pana Tomasz Taraba. Wszystkie formalności zostały załatwione sprawnie i rzetelnie. Pan Tomasz Taraba starał się ograniczyć do minimum konieczność naszego zaangażowania we wszystkie procedury zaoszczędzając nam tym samym dużo czasu. Profesjonalizm Pana Tomasza Taraby sprawia, iż jest godnym polecenia partnerem.

KATARZYNA WOJTKOWIAK "ECO DUSTER", Poznań, NIP: 7821983987

Z największą przyjemnością polecam Pana Tomasz Taraba z Poznania. Jest profesjonalistą w każdym calu :) szybko, sprawnie z minimalnymi kosztami pomógł mi uzyskać leasing na auto. Rozwiał wszelkie wątpliwości oraz profesjonalnie doradził. Pan Tomasz jest bardzo zaangażowany w to co robi, ma indywidualne podejście do klienta, ogromną wiedzę którą przekazuje w sposób zrozumiały dla klienta, bardzo dobry kontakt telefoniczny oraz mailowy. Będę polecać każdemu, kto ma jakieś wątpliwości w kwestii leasingu. Bardzo dziękuję za szybkie sfinalizowanie transakcji.

Firma Handlowo-Usługowa Joanna Siekierska, Kłecko, NIP: 7842209595

Współpraca z Panem Tomkiem przebiegała sprawnie i bardzo profesjonalnie. Jeśli kiedyś zdecyduję się na kolejny leasing, to z pewnością skorzystam ponownie z usług Pana Tomasza. Polecam każdemu w 100%.

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA DARIA GOLAK, Opalenica, NIP: 7773068593

Dokonując zakupu samochodu skorzystałem z oferty zaproponowanej mi przez Pana Adama Bejda. Już podczas pierwszej rozmowy pozytywnie zaskoczyło mnie podejście Pana Adama do klienta. Był życzliwy, pozytywnie nastawiony i z troską podchodził do klienta. Od pierwszego telefonu do zakończenia zakupu samochodu miałem poczucie, że mam do czynienia z profesjonalistą. Wiedza, umiejętności, rozpoznawania potrzeb klienta, budowania relacji z klientem i zwykła ludzka troska Pana Adama o drugą osobę daleko wykraczają poza biznesowe rozumienie pojęcia – profesjonalna obsługa klienta. Od ponad 10 lat szkolę przedstawicieli handlowych. Z taką postawą wobec klienta i umiejętnościami, jakie posiada Pan Adam spotykam się na szkoleniach bardzo rzadko. Polecam Pana Adama, jako osobę, która zapewnia najwyższy i wyjątkowy komfort obsługi klienta.

AMBIGRAM Rafał Balicki NIP 6221020613, Trener biznesu, coach, mediator, psycholog

Gorąco polecam Pana Tomasza Taraba. Pan Tomek jest osobą bardzo kompetentną i potrafiącą doradzić w każdej sytuacji, prowadzi sprawę od początku do końca pilnując każdego szczegółu. Wszystko to sprawia że mogę polecić współpracę z tą firmą.

BRZYSZCZ KRYSTIAN 4PRINT, Sosnowiec, NIP: 6443141688

Po złych doświadczeniach z innymi firmami leasingowymi współpraca z p.Tomaszem Tarabą była przyjemnością. Miła atmosfera rozmów, dyspozycyjność na każdym kroku, zminimalizowanie mojego udziału do minimum, szybkość załatwienia sprawy jest dla mnie najważniejsze, a dla następnych klientów powinno być magnesem przyciągającym do skorzystania z usług p. Tomasza Taraba!

SWM SP. Z O.O., Robakowo, NIP: 7773226514

Polecam bardzo gorąco.Rzetelny i godny polecenia.Wzorowa obsługa, bardzo polecam.

MACIEJ GAWARECKI STUDIO PAZNOKCI AGA, Swarzędz, NIP: 7771113869

Kiedy podjąłem decyzję o zakupie samochodu na firmę - byłem zupełnie zielony w kwestiach finansowania. Dzięki Panu Tomaszowi bezproblemowo uzyskałem leasing i sam byłem zaskoczony jak szybko wsiadłem do nowego auta! Polecam ze względu na profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. Również muszę docenić cierpliwość, gdy miałem tysiąc pytań :)

SZYMPANSTUDIO Szymon Jankowski, Poznań, NIP: 7822394773

Polecam jak najbardziej. Pełen profesjonalizm, a to jest najważniejsze.

MumiaCar Dawid Korbiel, Nawojowa Góra k. Krakowa, www.mumiacar.pl, http://facebook.com/MumiaCarDawidKorbiel

Panie Tomaszu, pomimo przedłużenia się procedury udzielania leasingu naszą współpracę oceniam bardzo dobrze. Pana zaangażowanie i profesjonalizm przeprowadziły mnie przez cały proces bezstresowo. Spełnił Pan wszystkie nasze warunki i prośby w sposób fachowy godny polecenia.

BIURO-KSERO-SFERA S.C. KRZYSZTOF FILIPIAK, TOMASZ WŁODARCZAK, Poznań, NIP: 7781019126

Na Pana Tomasza trafiłem po zmianie handlowca z innej firmy i gdyby nie jego rzetelność i profesjonalizm transakcja pewnie nie dobiegła by końca. Pragnę podziękować Panu Tomaszowi Taraba za podjęcie wyzwania, w skomplikowanej i pod presją czasu sprawie, ale zakończonej sukcesem.

ELPROTERM Krzysztof Rechnia, Żabno, NIP: 7851713293

Obsługa przez pana Tomka to czysta przyjemność. Brak jakiejkolwiek komplikacji, szybkość i profesjonalizm na każdym kroku świadczyć może tylko o dobrych intencjach i szacunku dla klienta.

CENTRUM MEDYCYNY ESTETYCZNEJ SP. Z O.O., Śrem, NIP: 7851799857

Dziękując za bardzo sprawne przeprowadzenie procedury leasingu pragnę podkreślić godną szczególnego polecenia szybkość, sprawność i profesjonalizm obsługi. W całym jej toku, czynności ze strony naszej firmy ograniczyły się jedynie do podpisania umowy. Warlimeks Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poleca Pana Tomasza Taraba wszystkim zainteresowanym.

WARLIMEKS SP. Z O.O., Poznań, NIP: 7810041158

Pełen profesjonalizm obsługi, już drugi raz korzystam z usług pana Tomka i pewnie nie ostatni. SZYBKO, SPRAWNIE I BEZPROBLEMOWO!!! Polecam wszystkim współpracę z Panem Tomkiem.

LUK-TRADE FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA, Wolsztyn, NIP: 9231488118

Już drugi raz skorzystałam z usług Pana Tomasza Taraba. Jeszcze szybsza obsługa, pełen profesjonalizm. Jeśli leasing, to tylko u Pana Tomasza. Polecam!

JOLANTA JAGIELSKA "STUDIO KOSMETYKI I MASAŻU HARMONIA", Kostrzyn, NIP: 9231664348

Gorąco polecam! Przy następnym leasingu tylko Pan Tomasz. Miałam kilku doradców z polecenia, jednak tylko Pan Tomasz potrafił przekonać mnie do siebie swoim profesjonalnym podejściem oraz wysokim zaangażowaniem. Cały proces przyznania leasingu przebiegł bardzo sprawnie.

KANCELARIA DORADZTWA PRAWNEGO NIERUCHOMOŚCI MAŁGORZATA TONDER, Swarzędz, NIP: 5562316142

Pierwsza transakcja leasingowa w skrócie: parę dni, podczas których moje działania ograniczone były do podpisania umowy w siedzibie mojej firmy. Dzięki Panie Tomku za sprawną obsługę.

WESTERN RELAX Marek Dobosz, Karolewo, NIP: 9720437534

Profesjonalna, szybka i przede wszystkim kompleksowa obsługa. Załatwienie wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania leasingu. Bardzo dobry kontakt telefoniczny i bezpośredni. Pomoc przy wyborze auta, sprawdzenie sprzedającego i samochodu. Szczerze polecam Pana Tomasza Taraba z Poznania.

AAJ TRANSPORT HANDEL ADAM JANDY, Miasteczko Krajeńskie, NIP: 7642618403

Dzięki współpracy z Panem Tomaszem Taraba z Poznania przekonałem się, że leasing zwrotny na samochód do firmy to prosta sprawa. Całość trwała parę dni, a kontakt z Panem Tomaszem nie urwał się po podpisaniu umowy – jest zawsze pod telefonem, co daje mi poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Polecam!

PERFEKT RADOSŁAW KACZANOWSKI, Oborniki, NIP: 7661459555

Serdeczne dzięki Panie Tomaszu za wspólny biznes. Nie spodziewałem się że pójdzie tak sprawnie. Przy następnym leasingu zapraszam do współpracy.

BQS POLSKA SP. Z O.O., Poznań, NIP: 7792335380

Bardzo dobry kontakt z Panem Tomaszem sprawił, że finansowanie przebiegło szybko i sprawnie. Polecam usługi przedsiębiorcom, którzy cenią swój czas i potrzebują kompleksowej obsługi.

DOROTA PIETRZYK-GĄSIOR "PADO", Poznań, NIP: 9720130669

Za świadczenie usług na doskonałym poziomie serdecznie dziękuję dyrektorowi oddziału Panu Tomaszowi Taraba, do którego trafiłem z polecenia zadowolonego klienta. Przeprowadzenie procedury leasingowej nastąpiło błyskawicznie, a profesjonalizm i kompetencje Pana Tomasza Taraba pozwoliły mi na dobranie najkorzystniejszej oferty leasingowej na rynku. Wszystkie formalności finansowe, prawne i rejestracyjne zostały przeprowadzone na najwyższym poziomie w ciągu zaledwie kilku dni. Szczerze polecam współpracę z Panem Tomaszem Taraba z Poznania. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów sprzedażowych.

CEZARY DEPCIK "ELEMAT-C" PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE, Poznań, NIP: 7821546258

Polecam każdemu współpracę z Panem Tomaszem Taraba. W sposób profesjonalny przeprowadził nas przez cały proces. Doskonała obsługa klienta i świetny kontakt na każdym etapie procesu, a nawet po jego zakończeniu. Podczas procesu pozyskania leasingu byłem na urlopie, a Pan Tomasz cały czas pilotował sprawę realizując większość spraw za mnie. Na pewno będę korzystał z jego usług w przyszłości.

DYBZA FINANCIAL CONSULTING SP. Z O.O., Poznań, NIP: 7811879751

Polecam współpracę z Panem Tomaszem Taraba. Podczas całego procesu leasingowego Pan Tomasz wykazał się wielkim profesjonalizmem, głęboką wiedzą oraz doświadczeniem w przedmiotowej sprawie. Dopełnieniem pozytywnego wrażenia jest pełne zaangażowanie Pana Tomasza oraz troska, jaką obdarza swoich klientów. Z wielką przyjemnością w przyszłości skorzystam z jego rad i usług.

APW Technologie Piotr Wegner, Ruszowice, NIP: 6931879569

Szczerze polecam współpracę z Panem Tomaszem Taraba z Poznania. Rzeczowy, solidny, zaangażowany i profesjonalny. Wszelkie wątpliwości były na bieżąco wyjaśniane a finalizacja przebiegła tak sprawnie, że nie pozostawało nic innego, jak tylko złożyć podpis.

DIESEL SERWIS MADAJCZAK, Poznań, NIP: 7822166428

Pan Tomasz Taraba gładko przeprowadził mnie przez proces finansowania naczep ciężarowych do firmy transportowej. Mój udział ograniczył się do podpisania umowy – wszystkie formalności zostały załatwione bez angażowania mojego czasu. Warto podkreślić, że jest do dyspozycji bez przerwy w trakcie trwających już umów.

PROCARGO PIOTR PROKOP, Koszalin, NIP: 6691594412

Kompetencja, najwyższy poziom usług i rzetelność to Pan Tomasz Taraba z Poznania. Szczególnie zatem polecamy współpracę przyszłym leasingobiorcom ze względu na profesjonalizm i bezpieczeństwo zwłaszcza w trudnych sytuacjach formalnych. Należy podkreślić niezwykle wysoki poziom uczciwości osobistej Pana Tomasza. Składamy podziękowania.

GABINET DENTYSTYCZNY BARBARA KOSZUBA LEK. STOMATOLOG, Wolsztyn, NIP: 9231340410

W imieniu firmy DPS Strzelin z siedzibą w Przeźmierowie chcemy podziękować Panu Tomaszowi Taraba za pomoc w realizacji zakupu samochodu osobowego w formie leasingu. Za szybkość, prostotę dokumentową i zaangażowanie w pozytywnym finale serdecznie dziękujemy.

DPS STRZELIN SP. Z O.O, Przeźmierowo, NIP: 7831708001

Pierwszy raz korzystałem z usługi leasingowej i muszę powiedzieć, że na początku tej drogi byłem zupełnie "zielony". Pan Tomasz Taraba wykazał się daleko idącą cierpliwością i profesjonalizmem wyjaśniając meandry leasingu. Z czystym sumieniem mogę polecić usługi Pana Tomasza każdej firmie, która zastanawia się nad skorzystaniem z usługi leasingowej. 100% kompetencji, cierpliwości i profesjonalizmu. Oby więcej takich firm funkcjonowało w Polsce, czego sobie i Wam wszystkim życzę!

LOGRUS MARCIN RAUSCH, Mścice, NIP: 6692282778

Bardzo dziękujemy Panu Tomaszowi Taraba za sprawne przeprowadzenie procedury leasingowej. Profesjonalizm, kompetencje i podejście do klienta to jedne z wielu aspektów które charakteryzują współpracę z Panem Tomkiem.

ORTHO-DEC PORADNIE SPECJALISTYCZNE SP. Z O.O, Poznań, NIP: 7831697964

Z Panem Adamem Bejda współpracuje się bardzo dobrze. Bardzo dobra oferta, w zasadzie z mojej strony nie musiałem się w ogóle angażować, formalności bardzo sprawnie. Wziąłem 2 auta i kolejne tylko z tym doradcą. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

TK INVEST Suwałki NIP: 8441240105

Polecam usługi Pana Tomasza Taraba. Dał się poznać jako rzetelny, wiarygodny i solidny partner. Z pełnym przekonaniem rekomenduję jako spełniającego najwyższe standardy jakości w zakresie świadczonych usług. Serdeczne dzięki za współpracę, na pewno ponownie skorzystam.

INFMEDIC IRENEUSZ DOLOTA, Leszno, NIP: 5222155183

Witam, chciałbym polecić Pana Tomasza Tarabę. Bardzo rzeczowy, kompetentny człowiek na odpowiednim stanowisku. Wszystkie sprawy załatwił za mnie, co w natłoku pracy ma bardzo duże znaczenie. Kontakt cały czas z Panem Tomaszem pozostaje na tym samym poziomie, przypomina o wszystkich rzeczach związanych z leasingiem. Gorąco polecam usługi, ja na pewno skuszę się jeszcze raz.

abm DESIGN MATEUSZ BYDAŁEK, Rogoźno, NIP: 7661811851

Szczerze polecam doradztwo Pana Tomasza w sprawach leasingu, ja załatwiając leasing dla swojej firmy nie ruszyłem się z miejsca, to Pan Tomek załatwił za mnie wszystko, nawet sprawy które u innych lesingodawców były nie do przeskoczenia dla Pana Tomka były pestką... i żadnym problemem.

RAFAŁ STRYKOWSKI BESTSELLER, Luboń, NIP: 7821678356

Chciałbym serdecznie podziękować Panu Tomaszowi za pomoc przy zakupie auta. Jego zaangażowanie w sprawę i rzetelność są nieocenione. Pan Tomasz dopilnował każdego dokumentu i każdego szczegółu, korzystanie z jego usług jest gwarancją komfortu i bezpieczeństwa, a to jest naprawdę ważne. Wszystkim klientom życzę współpracy z takimi osobami jak Tomasz Taraba. Jeszcze raz dziękuję.

MARCUS MAREK KUZIÓW, Mrowino, NIP: 5992765687

Współpraca z Panem Tomaszem Taraba pokazuje, że na rynku rozwiązań leasingowych można znaleźć osobę z ponadprzeciętnym poziomem wiedzy. Transakcja spełniła moje oczekiwania, zostałem poprowadzony za rękę od początku do końca i tego oczekiwałem. Gorąco polecam.

MD FINANCE Marcin Dettloff, Poznań, NIP: 7772976667

Gorąco polecam współpracę z Panem Tomaszem Taraba z Poznania. Współpraca rewelacyjna, wszystkie sprawy dopięte na ostatni guzik. Pan Tomasz profesjonalnie zajmuje się swoją pracą. Stały kontakt telefoniczny, wszystkie dokumenty rzetelnie przygotowane i przede wszystkim normalne ludzkie podejście do klienta - a to rzadkość i wielki atut Pana Tomka. Pan Tomasz poprowadził dla mnie dwie sprawy leasingowe. Teraz jesteśmy na etapie załatwiana trzeciego leasingu. Szczerze polecam współpracę.

THERMAL-TECH DAWID OLESIAK, Zawada, NIP: 9492140265

Skorzystałem z oferty leasingu operacyjnego na auto. Cała procedura od początku do końca przebiegała bardzo sprawnie jeśli chodzi o obsługę ze strony Pana Tomasza. Pełna, rzeczowa informacja bez marketingowego bełkotu, stały kontakt telefoniczny w razie pytań, poczynając od wstępnej analizy i symulacji kosztów, po dostarczenie do domu kompletu dokumentów i tablic rejestracyjnych. Dodatkowo, dzięki negocjacjom przeprowadzonym przez Pana Tomasza z ubezpieczycielem, zaoszczędziłem 500 zł. Co bardzo ważne, również po sfinalizowaniu umowy kontakt się nie urywa i można zawsze liczyć na wsparcie. Usługi Pana Tomasza mogę polecić każdemu, kto szuka poważnego i odpowiedzialnego leasingodawcy.

MICHAŁ KRZYŻAN, Luboń, NIP: 7792121934

Właśnie szukałam takiego doradcy jak Pan Adam Bejda. Zawsze znajduje optymalne rozwiązanie leasingowe. Nigdy nie ma większych problemów, umowy leasingowe przygotowane profesjonalnie i na czas tak więc gorąco polecam.

Silchem Beata Żebrowska Spółka Komandytowa, NIP: 7182132218

Gdyby nie Pan Tomasz Taraba do dzisiaj bym nie miała wymarzonego sprzętu do mojego salonu. W kwestii następnego leasingu zwrócę się zapewne ponownie! :)

JOLANTA JAGIELSKA "STUDIO KOSMETYKI I MASAŻU HARMONIA", Kostrzyn, NIP: 9231664348

Wielkie podziękowanie za sprawne przeprowadzenie umowy leasingu. Pan Tomasz Taraba sprawnie określił wymagania i przeprowadził proces uzyskania od nas koniecznej dokumentacji. To już drugie procesowanie leasingu, jestem zadowolony. Dziękuję.

SPAW ROMAN SZEFER I S-KA SPÓŁKA KOMANDYTOWA, Poznań, NIP: 7780000076

Szczerze polecam Pana Tomasza Taraba jako osobę godną zaufania. Leasing, który podpisywałem był na korzystnych warunkach, a współpraca z Panem Tomkiem mile mnie zaskoczyła.

PASKAL IZOLACJE RAFAŁ ŻUKOWSKI, Nadma, NIP: 1251381460

Współpraca z Panem Tomaszem Taraba to czysta przyjemność. Kontakt i obsługa klienta na niespotykanym poziomie. Pan Tomasz przeprowadził mnie przez cały proces zawierania umowy. Gotowość do pomocy podczas trwania umowy leasingowej to atut, o którym warto wspomnieć. Szczerze polecam współpracę.

SAMPI MULTI TASKING GROUP BARTOSZ FILIPCZAK, Przeźmierowo, NIP: 7772681512

Pragnę poinformować, iż Nasza Firma jest bardzo zadowolona z podjętej współpracy. Pan Tomasz Taraba wykazał się pełnym profesjonalizmem. Współpraca przebiegała bez zarzutów, zakończyła się sukcesem, a gotowość do pomocy przez cały okres leasingowania jest godna pochwały. Wszelkie formalności związane z umową zostały zrealizowane przez Pana Tomasza, co sprawiło że nie musieliśmy się niczym martwić. Plusem jest bardzo miły sposób komunikacji z klientem.

DOMINA-ROL SP. Z O.O., Stare Strącze, NIP: 9250010292

Dzięki profesjonalnemu wsparciu bezproblemowo sfinalizowałem umowę na leasing auta dostawczego. Fachowe doradztwo, wsparcie merytoryczne oraz duże doświadczenie p. Tomasza Taraby sprawiło, że mogę szczerze polecić każdej osobie oraz firmie szukającej leasingu kontakt z p. Tomaszem.

GAMBIT Centrum Bram, Śrem, NIP: 7851590732

Jesteśmy bardzo zadowoleni z podjętej współpracy i rzetelnej obsługi prowadzonej przez Pana Tomasza Taraba w realizacji umowy leasingu samochodu. Po wysłaniu zapytania przez formularz kontaktowy, odpowiedź otrzymaliśmy po godzinie. Pan Tomasz Taraba przedstawił interesujące rozwiązania, zatroszczył się o wszystkie formalności, bardzo sprawnie realizując poszczególne etapy prowadzonej sprawy, przeprowadzając nawet negocjacje z ubezpieczycielem samochodu. Szczerze polecamy! Zgłosimy się ponownie, gdy pojawią się potrzeby w zakresie leasingu.

PERADO SP. Z O.O., Poznań, NIP: 7792420453