Porady

Czy warto wziąć samochód marki SsangYong w leasing?

18.10.2022

SsangYong to z języka koreańskiego bliźniacze smoki. Ich historia zaczyna się 4 marca 1954 roku w Korei Południowej. Choć przedsiębiorstwo tak naprawdę założono w 1939 roku, przez pierwsze 15 lat swojej działalności jej głównym przedmiotem zainteresowania stało się budownictwo, branża wydawnicza oraz paliwowa. Dopiero właśnie w 1954, firma funkcjonowała wtedy pod nazwą Hadonghwan Motor Company, rozpoczęła produkcję pojazdów. Początkowo były to autobusy, wozy strażackie i ciężarowe oraz jeepy, zamawiane przez amerykańską armię. Jedne z pierwszych aut marki znanej już jako SsangYong pojawiły się w 1986 roku.

SsangYong – leasing konsumencki

Jesteśmy jedną z firm, która oferuje samochód marki SsangYong dla klientów indywidualnych. Na zachodzie i w Stanach Zjednoczonych to bardzo powszechny sposób finansowania. W Polsce dopiero zyskuje swoich zwolenników, choć w ostatnich latach podchodzi się do niego coraz bardziej otwarcie.

Umowy podpisuje się zawsze na dokładnie wyznaczony okres. Obowiązkiem klienta jest wpłacenie ustalonej na podstawie wartości auta oraz czasu finansowania tzw. czynszu inicjalnego. Później każdego miesiąca należy płacić ustaloną kwotę raty.

Dlaczego ten wybór dla konsumenta indywidualnego często jest najlepszy? Leasing nie zobowiązuje do zakupu pojazdu na koniec umowy, więc bez problemu możecie Państwo go zwrócić lub wymienić na inny. Ponadto nie obciąża zdolności kredytowej, ponieważ informacje o nim nie są przesyłane do BIK (Biura Informacji Kredytowej).

Skorzystajcie Państwo z oferty leasingu dla osób fizycznych już dziś – sprawdźcie nasz kalkulator leasingowy, a dowiecie się, ile kosztuje wymarzony Ssangyong.

Firma – SsangYong leasing

Nasz zespół może pochwalić się bogatym doświadczeniem. Współpracujemy z wieloma firmami, które zdecydowały się na finansowanie Ssangyong właśnie u nas.

Leasing dla firm wiąże się z wieloma korzyściami. Jest to, chociażby uproszczona droga prawna i formalności. Do podpisania umowy potrzeby jest tylko dowód osobisty, zaświadczenie NIP, REGON i wpis do ewidencji działalności gospodarczej lub umowa spółki i wypis z KRS. To z kolei wpływa na dużą oszczędność czasu. Dodatkowo pojawiają się plusy w zakresie podatkowym, ponieważ takie opłaty jak na przykład raty, należność wstępna, bez problemu można podciągnąć jako koszt w podatku dochodowym.

SsangYong finansowanie – pojazdy dostępne w leasingu

Auta od tego producenta wyróżnia jakość bardzo dobrze dostosowana do ceny. To rozsądne rozwiązanie dla osób, które szukają funkcjonalnego, nowoczesnego samochodu do jazdy po mieście za przystępną stawkę.

Dla naszych klientów dostępna jest oferta 3 modeli Marki SsangYong w różnych wariantach, zarówno w leasingu dla firm, jak i dla konsumentów indywidualnych. Są to:

  • SsangYong Tivoli Quartz – ten miejski i zgrabny SUV pierwszy raz w sprzedaży pojawił się w 2015 roku. Silniki tych pojazdów napędza benzyna, a w zależności od wersji skrzynia biegów jest automatyczna bądź manualna. Wyróżnia go i design, który w 2019 został poddany liftingowi. Ponadto jeden z modeli w ALPINA Leasing, SsangYong Tivoli 1.5 t-gdi quartz 4 × 4, ma napęd na 4 koła.
  • SsangYong Tivoli Grand – jest to crossover segmentu klasy C plus, czyli będący kompaktową wersją klasycznego SUV-a. Jego typ nadwozia to combi, bagażnik umożliwia przechowywanie aż do 720 litrów. Dostępne auta posiadają napęd na wszystkie koła i automatyczną skrzynię biegów.
  • SsangYong Korando – kolejny kompaktowy SUV z benzynowym silnikiem oraz nieco mniejszą pojemnością bagażnika – do 551 L z regulowaną podłogą. Wyróżnia się niezwykłym jak na SUV-y designem, ponieważ linia boczna pojazdu spotyka się z jego przednimi lampami. Posiada wyświetlacz typu „Blaze Cockpit”, który pokazuje prędkość, stan paliwa i inne dane na zegarach tuż za kierownicą. Ekran centralny lub tzw. info-rozrywki ma 9 cali.

Dodatkowo, przy zdecydowaniu się na leasing nowego auta, każdy użytkownik otrzymuje 5-letnią gwarancję bezpośrednio od producenta. Dzięki ALPINA Leasing odkryjesz charakter SsangYong na atrakcyjnych warunkach.

Leasing SsangYong – sprawdź możliwości oferty od ALPINA Leasing

Niezależnie od tego, jakie auto z naszej oferty wzbudziło Państwa zainteresowanie, zachęcamy do skorzystania z usług ALPINA Leasing. Zapraszamy do kontaktu poprzez specjalny formularz – chętnie odpowiemy na każde zapytanie, przedstawimy wszystkie szczegóły i dane dotyczące pojazdu.

Należy również pamiętać, iż informacje bezpośrednio dotyczące Państwa indywidualnej sytuacji finansowej wpływają na warunki umowy. Dostęp do tych danych stwarza nam możliwość złożenia jak najkorzystniejszej dla Państwa propozycji. Nasi brokerzy są zaufani i niezależni, dlatego wszelkie wiadomości i rozmowy są w pełni poufne. Dyskrecja oraz profesjonalizm – właśnie to każdego dnia wyznacza nam kierunek działań i pracy.

FAQ:

1. SsangYong leasing – czy warto się zdecydować?

Jeśli szukacie Państwo kompromisu pomiędzy kompaktowością, ceną i jakością, samochody marki SsangYong będą bardzo dobrym rozwiązaniem. Posiadają one swój charakter, wyróżniający się design oraz nowoczesne wyposażenie wnętrza – na przykład wyświetlacz typu „Blaze Cockpit”, zastępujący tradycyjne zegary ze wskaźnikami parametrów.

2. Jakie modele marki SsangYong są dostępne w ALPINA Leasing?

Posiadamy 3 następujące modele dla naszych klientów: SsangYong Tivoli Quartz, SsangYong Tivoli Grand oraz SsangYong Korando. Każdy z nich dostępny jest w różnych wersjach. Poszczególne pojazdy wyróżniają się szczególnymi cechami, które odpowiedzą na potrzeby i oczekiwania konsumentów. W ALPINA Leasing z pewnością znajdziesz to, czego szukasz.

3. Jak wziąć auto SsangYong w leasing?

Niezależnie od tego, czy jesteście Państwo przedsiębiorcami, czy klientami indywidualnymi, w ALPINA Leasing skorzystacie z oferty finansowania pojazdu SsangYong. Szczegóły i informacje dotyczące opcji leasingowych, uzyskają Państwo bezpośrednio od naszych brokerów. W celu zorientowania się w ofertach zachęcamy do skorzystania z kalkulatora.