Porady

Czy warto wziąć samochód marki Nissan w leasing?

26.10.2021

Wybór samochodu, który chcemy wziąć w leasing, niejednokrotnie okazuje się bardzo trudny, niezależnie od tego, czy bierzemy go na potrzeby prywatne, czy jako auto firmowe. Ze względu na korzystne warunki leasingowe, dobrą dostępność części zamiennych i bardzo niską awaryjność, często wybieranym modelem jest Nissan. Leasing modeli tej marki jest bardzo korzystny - dowiedz się dlaczego.

Dlaczego leasing Nissana jest opłacalny?

Leasing jest opłacalną formą finansowania zarówno dla przedsiębiorców, jak i osób prywatnych. Kiedy bierzemy auto w leasing na firmę, możemy uwzględnić w kosztach uzyskania przychodów niektóre opłaty związane z samochodem. Ponadto o wiele łatwiej jest skorzystać z leasingu na Nissana, niż wziąć kredyt lub pożyczkę na zakup nowego auta. Wiąże się to z mniejszą liczbą formalności do spełnienia i oszczędnością czasu. Wysokie koszty kredytu są również mniej zachęcające w porównaniu z leasingowymi ratami.

Leasing Nissana jest korzystną formą finansowania, bo możemy stale wymieniać samochód na nowy. Aby eksploatacja auta była jak najbardziej opłacalna, przyjęło się, że powinno się je wymieniać co około 5 lat. Mało kto może sobie na to pozwolić za gotówkę, więc kiedy chcemy wymienić samochód, dobrą opcją jest skorzystanie z usług firmy leasingowej. Miesięczną ratę oraz czas zobowiązania można regulować w taki sposób, aby były one jak najbardziej wygodne dla konsumenta.

Dlaczego warto wziąć auto marki Nissan w leasing?

Nissan, w przeciwieństwie do wielu innych firm produkujących samochody, od początku zajmował się wyłącznie motoryzacją. Rozpoczynał od produkcji autobusów, obecnie tworzy samochody dostawcze, sportowe i osobowe. Wypuścił także bardzo udane modele z napędem na cztery koła. Jako marka ma genialne wyniki sprzedażowe i modele, które odpowiadają na różnorodne potrzeby kupujących. Znany jest z nowoczesnej technologii, świetnego wyglądu samochodów i zaangażowania w produkcję samochodów elektrycznych, co przekłada się na powodzenie leasingu Nissana.

Nowatorskie rozwiązania marki Nissan

Aktualnie można odnieść wrażenie, że marka Nissan poświęca największą uwagę produkcji doskonale dopracowanych crossoverów. Nic dziwnego, ponieważ większość bestsellerów i popisowych modeli Nissana to właśnie SUV-y. Nissan bardzo chętnie wprowadza do swoich samochodów ciekawe i inteligentne rozwiązania oraz systemy wsparcia kierowcy. Auta prezentują się niesamowicie atrakcyjnie zarówno z zewnątrz, jak i w środku. Wybierając samochody marki Nissan, nie trzeba martwić się częstymi awariami i usterkami, ponieważ te pojazdy słyną z japońskiej staranności wykonania. Ponadto są bardzo chętnie wybierane przez konsumentów, a na wartości tracą bardzo powoli.

Leasing Nissana Qashqai

Nissan Qashqai to niebanalne połączenie kompaktowego samochodu z SUV-em. Części zamienne do Qashqaia są bardzo łatwo dostępne, a mechanicy nie będą mieli najmniejszych problemów z naprawą, gdyż ten model jest jednym z najpopularniejszych i doskonale się sprzedaje. Auto wyposażone jest w silnik wysokoprężny, który wyróżnia się dobrą wydajnością przy zmniejszonym zużyciu paliwa. W środku jest bardzo wygodnie i przestronnie - zwłaszcza jak na kompaktowe auto. Będzie to zatem strzał w dziesiątkę dla rodzin z dziećmi. Qashqai w leasingu jest dostępny w wielu ciekawych wariantach kolorystycznych.

Leasing Nissana Juke

Nissan Juke to synonim eleganckiego i oryginalnego auta. Nie psuje się często, usterki się nie powtarzają, a części zamienne do niego są często dostępne nawet już na drugi dzień lub od ręki. Silnik bardzo dobrej jakości, o zadowalającej mocy, który działa cicho i nie pali zbyt dużo, to właśnie to, czego szuka większość konsumentów. Auta od 2014 roku mają zwiększony bagażnik o pojemności 354 litrów. Jest mniej popularny od wyżej omawianego modelu, ale jego sytuacja na rynku jest stabilna, a spadek wartości następuje bardzo powoli.

Leasing Nissana w ALPINA Leasing

Jeden z najkorzystniejszych na rynku sposobów finansowania zakupu samochodów znajdziemy w ALPINA Leasing - firmie, która oferuje bardzo korzystne ceny aut nowych i używanych. Wybierając ALPINA Leasing możemy liczyć na niską ratę finansowania, profesjonalną pomoc i doradztwo, a także indywidualne pakiety ubezpieczeniowe. Umożliwiamy przedłużenie umowy nawet do 7 lat i nie wymagamy żadnego wkładu własnego, zatem wzięcie Nissana w leasing to doskonały pomysł dla każdego.

Nissan w leasingu - kalkulator

ALPINA Leasing oferuje kierowcom dostęp do specjalnego kalkulatora leasingowego, który pomoże obliczyć koszty związane z używaniem lub wykupem samochodu. Po wprowadzeniu odpowiednich danych, związanych z czasem trwania umowy, wkładem własnym i wykupem końcowym, kalkulator pokaże, ile będzie wynosić opłata wstępna, rata miesięczna, koszt wykupu i suma wszystkich opłat. Obok kalkulatora zostaną wyświetlone także sugerowane oferty, które najbardziej odpowiadają Państwa preferencjom.

FAQ:

1. Czy warto wziąć samochód marki Nissan w leasing?

Samochody marki Nissan są jednymi z najchętniej leasingowanych aut. Wynika to z imponującej historii marki, stosowania nowoczesnych technologii i atrakcyjnego wyglądu wielu modeli.

2. Jakie modele marki Nissan cieszą się największą popularnością konsumentów?

Najbardziej popularnymi modelami są Nissan Juke i Qashqai, głównie ze względu na ogromną wygodę użytkowania, niezawodność i doskonałe silniki. Atrakcyjną alternatywą dla kupna czy kredytu konsumenckiego jest leasing Nissana.

3. Czy leasing Nissana jest korzystny pod względem finansowym?

Leasing Nissana jest jedną z najczęściej wybieranych form finansowania samochodu zarówno przez osoby prywatne, jak i przedsiębiorców. Finalne koszty leasingu Nissana niejednokrotnie pozwalają konsumentom zaoszczędzić sporo środków.