Z największą przyjemnością polecam współpracę z Panią Moniką Miłobędzką jest profesjonalistką w każdym calu :) szybko i sprawnie pomogła mi uzyskać finansowanie na kilka aut do mojej firmy. Rozwiała wszelkie wątpliwości oraz profesjonalnie doradziła zarówno w kwestii konstrukcji leasingu jak i oferty ubezpieczenia. Pani Monika jest bardzo zaangażowana w sprawy klienta, ma indywidualne podejście do każdej transakcji oraz ogromną wiedzę którą w sposób zrozumiały dzieli się z klientem. Nie miałem żadnego problemu z kontaktem zarówno telefonicznym jak i mailowym. Będę polecać każdemu, kto ma jakieś wątpliwości w kwestii leasingu. Bardzo dziękuję za szybkie sfinalizowanie transakcji.

Slawa Sławomir Wasiak, Warszawa, NIP: 5341469485

Współpraca z Panią Moniką Miłobędzką układała się bardzo komfortowo, dostałam konkurencyjną propozycję, odpowiedź na wszystkie pytania oraz pomoc przy kontakcie z dostawcą, który był początkujący w temacie sprzedaży samochodu w leasingu. Pełen profesjonalizm od początku do końca.

Małgorzata Kochanek "Doradca", Karsznice Duże, NIP: 8341867980

Serdeczne podziękowania dla p. Moniki Miłobędzkiej z Warszawy. W połowie grudnia sprzedałam swój stary samochód, następnego dnia na podstawie referencji i rekomendacji wybrałam jej ofertę, a potem wszystko potoczyło się bardzo szybko. Nowy samochód miałam przed końcem roku w czym nie przeszkodziło nawet to, że w międzyczasie były Święta i kilka dni wypadło z kalendarza. Nawet po odebraniu samochodu obsługa pozostała na najwyższym poziomie przy okazji wymiany tymczasowego dowodu rejestracyjnego. Gorąco polecam!

Szkolenia Językowe Edyta Przedpełska, Warszawa, NIP: 5271237633